Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Základní školy > Základní umělecké školy (Plzeň-město)

Základní umělecké školy Plzeň-město

Náš katalog má pro vás odborníky v oblasti Základní umělecké školy, kteří vám nabídnou různé varianty řešení vašeho problému. Tady jste vždy v dobrých rukou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZUŠ Plzeň, Sokolovská

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Své znalosti v oblasti vzdělávání dokážeme efektivně využít. Nabízíme studium na vysoké škole. Zaměstnanci naší umělecké školy se spolehlivě věnují všem studentům. Poskytujeme semináře z různých oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Bedřicha Smetany Plzeň

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost personálu. Vedení naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kultivovaný projev a znalosti personálu. Naše instituce poskytuje možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Na naší umělecké škole se studentům věnujeme individuálně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá ZUŠ Trnka, o.p.s.

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. O naše studenty se ochotně staráme. Serióznost jde u nás ruku v ruce se vzděláním. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. U nás se při výuce setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Naše umělecká škola je zde pro vaše děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Plzeň Terezie Brzkové

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. V naší vzdělávací instituci oplýváme bohatými znalostmi. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Naše umělecká škola rozvíjí umělecké nadání studentů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Plzeň, Terezie Brzkové

Základem pro dobré učení je příjemné prostředí. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Jsme znalí oboru. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. V naší vzdělávací instituci klademe důraz nejenom na nadstandardní kvalitu poskytovaného vzdělání, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Na naší umělecké škole naučíme studenty úctě k umění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá ZUŠ Trnka, Rodinná

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. Naše instituce se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Naši vyškolení zaměstnanci vám budou poskytovat nepřetržitou pozornost. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti. Naším cílem je předávání znalostí. Naše instituce přináší i možnost poradenství v oblasti vzdělávání. Naše umělecká škola naučí studenty respektu k umění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Elementária, s.r.o.

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti našich pedagogů. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Na naše znalosti v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Představujeme uměleckou školu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Plzeň, Baarova

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Naše vzdělávací instituce přijímá do svých řad pouze řádně vyškolené zaměstnance. Znalosti našich vyučujících jsou neuvěřitelné. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Mimo jiné se specializujeme také na poradenství. Kromě uměleckého vzdělání poskytuje naše umělecká škola i všeobecné vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Plzeň, Školní náměstí

V naší vzdělávací instituci se nám podařilo vytvořit příjemné prostředí plné přátelské atmosféry. Náš systém vzdělávání je velice seriozní. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. Naši vyučující vám rádi předají své znalosti. V případě, že si nejste jisti, můžete využít naše poradenství. Perfektně vyškolení zaměstnanci jsou pro naší instituci tou nejlepší vizitkou. Na naši uměleckou školu se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Plzeň, Vejprnická

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. Obraťte se na naši instituci, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Spolehliví a vyškolení zaměstnanci jsou naší pýchou. Nechte se u nás zcela seriózně vzdělávat kvalitními zaměstnanci. Poskytujeme kvalitní vzdělání díky svým širokým znalostem. Naší umělecké škole záleží na tom, aby byly děti dostatečně vzdělané nejen v umění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku