Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Zahraniční a mezinárodní instituce

Zahraniční a mezinárodní instituce

Na webových stránkách naší společnosti naleznete obsáhlý seznam osvědčených a spolehlivých firem a institucí působících v oboru Zahraniční a mezinárodní instituce, které spolehlivě uspokojí vaše přání a požadavky.

 

Tipy: Velvyslanectví, Vízum, Obchodní vztahy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Albánie - Velvyslanectví Albánské republiky

Neváhejte využít služeb občanům, které poskytuje naše instituce. Provozujeme seriózní instituci úzce zaměřenou na potřeby občanů. Naše firma klade důraz na poskytování služeb jen řádně vyškolenými zaměstnanci. S radostí využijeme svých znalostí, abychom Vám pomohli. Naši odborníci vám věnují ochotnou péči. Naše instituce nabízí také možnost poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Polsko - Velvyslanectví Polské republiky

Neváhejte využít služeb občanům, které poskytuje naše instituce. Poskytujeme kvalitní balíček služeb, naši zaměstnanci jsou pro tyto účely náležitě vyškolení. V naší instituci Vám rádi poskytneme i poradenství. Využijte našich zkušeností a neobyčejné ochoty pomoci. Nabízíme seriózní spolupráci a pomoc občanům. Obstaráváme víza a povolení nezbytná pro vycestování a podporu obchodu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česko-rumunská smíšená obchodní a průmyslová komora

Zastupujeme zájmy jednotlivců a nabízíme služby občanům. S radostí využijeme svých znalostí, abychom Vám pomohli. S ochotou Vám v naší instituci budeme nápomocni. V naší instituci můžete oslovit kohokoli z našich vyškolených zaměstnanců. Můžete vsadit na serióznost jednání našich pracovníků. Poskytneme vám u nás všechny potřebné informace a poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Švýcarsko - Velvyslanectví Švýcarské konfederace

V rámci služeb občanům Vám rádi pomůžeme. V naší společnosti poskytujeme seriózní podmínky pro spolupráci. Všichni zaměstnanci naší mezinárodní instituce jsou pečlivě vyškoleni. Využijte ochoty všech pracovníků naší instituce. Specializujeme se na všestranné poradenství. Naše velvyslanectví zastupuje zájmy zahraničních osob a českých občanů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Maďarsko - Velvyslanectví Maďarské republiky

Jsme zavázáni poskytovat služby občanům. Jsme mezinárodní společnost s dlouhou tradicí a seriózností. Naši zaměstnanci jsou vyškolení speciálně pro účely mezinárodní instituce a jednání s klienty. Naším společným jmenovatelem jsou ochota, profesionalita a zběhlost v řešení úkolů. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich odborných znalostí. Poskytneme vám u nás všechny potřebné informace a poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alžírsko - Velvyslanectví Alžírské demokratické a lidové republiky

Zastřešujeme specifické služby občanům. Pracovníci naší instituce Vám s ochotou pomohou. Naši experti se zabývají především poradenstvím. Zprostředkováváme seriózní služby občanům. Naše firma klade důraz na poskytování služeb jen řádně vyškolenými zaměstnanci. Neváhejte oslovit pracovníky našeho velvyslanectví. Zabýváme se žádostmi o krátkodobé i dlouhodobé vízum..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rumunsko - Velvyslanectví Rumunska

Zastupujeme zájmy jednotlivců a nabízíme služby občanům. Překvapí vás naše ochota a zájem při plnění povinností. Naše instituce nabízí odborné poradenství. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich odborných znalostí. V případě potřeby navštivte naše velvyslanectví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Belize - Konzulát Belize

Přinášíme kvalitní služby všem občanům. Propůjčujeme své odborné znalosti za účelem poradenství. V naší instituci se setkáte se seriózním jednáním. V naší mezinárodní instituci využíváme zejména našich bohatých znalostí. V případě potřeby navštivte naše velvyslanectví. Mezi služby honorárního konzulátu náleží také podpora v nouzových situacích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kongo - Velvyslanectví Konžské demokratické republiky

Naše specializovaná oddělení zajišťují veškeré služby občanům. Vystihuje nás ochota pomoci v každé zapeklité situaci. Disponujeme potřebnými znalostmi, prostřednictvím nichž pomáháme občanům. Propůjčujeme své odborné znalosti za účelem poradenství. Serióznost našich pracovníků urychlí řešení Vaší situace. Obraťte se kdykoli na některého z našich vyškolených zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Polský Institut

Naše specializovaná oddělení zajišťují veškeré služby občanům. V naší instituci se také věnujeme službám v oblasti poradenství. Využijte našich zkušeností a neobyčejné ochoty pomoci. V případě potřeby Vám rádi poskytneme široké znalosti našeho oboru. Provozujeme velvyslanectví se všemi náležitostmi a pravomocemi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku