Nepřehlédněte

Zahrádkářské spolky

Právě nahlížíte do databáze firem, které svojí práci a svému oboru dokonale rozumí. Díky tomuto seznamu najdete toho nejlepšího odborníka v oblasti Zahrádkářské spolky právě pro vás.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český zahrádkářský svaz, ZO Rudolfov

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Členům spolku nabízíme poradenství. Je pro nás důležitá serioznost. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Nalžovické Podhájí

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů. Hlavním posláním je pro nás vzdělávání dětí. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky. Poskytujeme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek pěstitelů kaktusů v Chrudimi

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Kolín

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Zabýváme se vzděláváním dětí. Snažíme se Vaše děti vzdělávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Sokolov

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Zaměřujeme se na děti a jejich vzdělávání. Náš spolek funguje také jako vzdělávací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Ústí nad Orlicí

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Serioznost je naší devizou. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Specializujeme se na vzdělávání dětí. Vzděláváme děti zábavnou formou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu, Plzeň

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahradkářský svaz, Územní rada

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Specializujeme se na vzdělávání dětí. Věnujeme se hraní kuželek. Pokoušíme se také o vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahrádkářský svaz, územní sdružení České Budějovice

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Serioznost je u nás prvořadá. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahrádkářský svaz, územní sdružení Kladno

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Vaší jistotou je naše serioznost. Naší hlavní činností je vzdělávání dětí. Naši členové ocení také naše vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku