Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zahrádkářské spolky

Právě nahlížíte do databáze firem, které svojí práci a svému oboru dokonale rozumí. Díky tomuto seznamu najdete toho nejlepšího odborníka v oblasti Zahrádkářské spolky právě pro vás.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český zahrádkářský svaz, územní rada Praha-východ

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahrádkářský svaz Územní sdružení Hradec Králové

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Soustředíme se na vzdělávání dětí. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek. Zabýváme se vzděláváním mladých lidí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahrádkářský svaz, územní rada

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Jednáme jedině seriozně. Jsme místem pro různá setkávání. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu NARCIS Kladno

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahrádkářský svaz, Územní sdružení okresu Český Krumlov

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Poskytneme vám také poradenství. Specializujeme se na vzdělávání dětí. Vzdělávání je připraveno pro všechny členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Ústí nad Labem

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Vzdělávání dětí je pro nás prioritou. Zaměřujeme se na vzdělávání dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Znojmo

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Členové našeho sdružení se aktivně věnují vzdělávání dětí. Vzdělávání je v našem spolku kladeno velmi vysoko.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahrádkářský svaz

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zkuste si u nás zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahrádkářský svaz, Česká Lípa základní organizace

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Zabýváme se vzděláváním dětí. Jako náš člen oceníte služby v rámci vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Velká Hleďsebe

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Vše řešíme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku