Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zahrádkářské spolky

Právě nahlížíte do databáze firem, které svojí práci a svému oboru dokonale rozumí. Díky tomuto seznamu najdete toho nejlepšího odborníka v oblasti Zahrádkářské spolky právě pro vás.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český zahrádkářský svaz, územní sdružení Hodonín

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Vaší jistotou je naše serioznost. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahrádkářský svaz, ZO Karlovy Vary

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. Zabýváme se vzděláváním dětí. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky. Naše spolky pomáhají Vaše děti vzdělávat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahrádkářský svaz, územní sdružení

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Poskytujeme poradenství všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Liberec

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Zabýváme se vzděláváním dětí. U nás se dočkáte i kvalitního vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Příbram

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. Na naší serióznosti si zakládáme. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Most

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Shledejte se s námi na společných setkáváních. S každým jednáme seriozně. Zaměřujeme se na děti a jejich vzdělávání. Vzdělávání je připraveno pro všechny členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Třebíč

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Jednáme jedině seriozně. Naší hlavní činností je vzdělávání dětí. U nás se dočkáte i kvalitního vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinařský spolek Želešice o.s.

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Naši členové mají možnost společného setkávání. Hlavní náplní činnosti našeho spolku je pořádání výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahrádkářský svaz, Územní sdružení hl.m.Prahy

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naší hlavní činností je vzdělávání dětí. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku. Pro všechny naše členy je připraveno také vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahradkářský svaz - základní organizace Divec

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám jsou k dispozici. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek. Pokud máte rádi judo, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku