Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zahrádkářské spolky

Právě nahlížíte do databáze firem, které svojí práci a svému oboru dokonale rozumí. Díky tomuto seznamu najdete toho nejlepšího odborníka v oblasti Zahrádkářské spolky právě pro vás.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český zahrádkářský svaz, základní organizace Karviná - Staré Město

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Zabýváme se vzděláváním mladých lidí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Rokycany

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Serioznost je naše druhé jméno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Frýdek-Místek

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Zabýváme se vzděláváním dětí. Snažíme se Vaše děti vzdělávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Domažlice

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. Naší prioritou je vzdělávání dětí. Náš spolek funguje také jako vzdělávací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Strakonice

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Zaměřujeme se na společná setkávání. Věnujeme se převážně vzdělávání dětí. Náš spolek se specializuje na vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Náchod

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Uvítáme Vás při společném setkávání. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Vzdělávání dětí je naším hlavním zájmem. Zajišťujeme také kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Nový Jičín

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Naší hlavní činností je vzdělávání dětí. Vzděláváme malé pozorovatele o přírodě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahrádkářský svaz, Územní sdružení Opava

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Nadchneme vás naší maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub kaktusářů Rokycany

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Přijďte na některá naše setkávání. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Ostrava

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství. Specializujeme se na vzdělávání dětí. Náš spolek funguje také jako vzdělávací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku