Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Záchranné služby

Nikde nenajdete rozsáhlejší databázi firem věnující se oblasti Záchranné služby než u nás. Šetříme váš čas i peníze – nasměrujeme vás na prověřené specialisty.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Alfa-helicopter, spol. s r.o.

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. U nás můžete kdykoli vyhledat odbornou péči. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní dopravní zdravotnická služba, spol. s r.o.

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. Odborná zdravotní péče je u nás samozřejmostí. Klienti jsou spokojeni s naším individuálním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OKD, HBZS, a.s.

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Přinášíme vám odbornou péči na vysoké úrovni. Nabízíme vám automaticky individuální přístup. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Havel

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Poskytujeme prvotřídní odbornou péči. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnická záchranná služba Neratovice

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Můžete nás kdykoli oslovit ohledně zdravotnického poradenství. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. Poskytujeme prvotřídní odbornou péči. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Využijte také naše konzultace. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Naše služby zahrnují i kvalifikovanou odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku