Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Záchranné služby

Nikde nenajdete rozsáhlejší databázi firem věnující se oblasti Záchranné služby než u nás. Šetříme váš čas i peníze – nasměrujeme vás na prověřené specialisty.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Letecká záchranná služba-letecká záchranná služba

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Odborná péče u nás jde ruku v ruce s lidským přístupem. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pragomedika plus, a.s.

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. Připravíme vám odborné konzultace. V rámci naší zdravotnické služby zajišťujeme i odbornou péči. Naše znalosti zdravotnictví z nás dělají odborníky. U nás zažijete opravdu individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Benešová - dopravní a záchranná služba

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. U nás se budete cítit příjemně. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. Nákup u nás vám usnadní naše konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technický záchranný systém, o.p.s.

Nabízíme odborné zdravotní služby. Naše zařízení zajišťuje také odbornou ošetřovatelskou péči nemocným osobám. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Poskytneme vám i odborné konzultace. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnická záchranná služba Beroun

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Na konzultacích vám poradíme, jak řešit chronická onemocnění přírodní cestou. Náš individuální přístup vám poskytneme při každé návštěvě. Svým klientům poskytujeme odbornou zdravotní péči. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Naše konzultace se změní váš život k lepšímu. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnická záchranná služba Zruč nad Sázavou

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Obrátit se na nás také můžete s požadavkem na konzultaci. K pacientům v našich službách máme samozřejmě individuální přístup. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnická záchranná služba Roztoky u Křivoklátu

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy. Kvalitní odborná péče je součástí námi poskytované služby. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení technických záchranářů Recipio

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Každému našemu klientovi poskytneme individuální přístup. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku