Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Záchranné a bezpečnostní instituce

Záchranné a bezpečnostní instituce

Pokud sháníte skutečného profesionála na oblast Záchranné a bezpečnostní instituce, projděte si katalog firem a institucí, který nabízí naše společnost a jistě nebudete litovat.

 

Tipy: Ochrana obyvatel, Výcvik, Požární dozor, Sbor dobrovolných hasičů

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ředitelství služby cizinecké policie

Naše bezpečnostní instituce se zabývá zajištěním Vašeho klidného života. Policie České republiky je poskytovatelem služeb veřejnosti. Rádi Vám zajistíme pomoc v každé situaci. Jedním z našich úkolů je včasné šíření informací. Zajištění pomoci při mimořádných událostech vám můžeme zaručit. Poskytujeme služby při ochraně veřejného pořádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Inspektorát cizinecké policie Žulová

Snaha pomoci v jakékoli situaci je náplní práce naší bezpečnostní instituce. Ke klíčovým úkolům Policie České republiky patří zajištění bezpečnosti občanům. Přinášíme možnost rychlé pomoci v případě potřeby. Naše instituce pracuje s prověřenými informacemi. Snažíme se o aktivní komunikaci s klienty, která urychluje řešení jejich požadavků. Spolehlivost je pro nás zcela zásadní. Zajišťujeme organizaci pomoci při mimořádných událostech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje

Jsme připraveni každému z Vás poskytnout služby naší bezpečnostní instituce. Přinášíme možnost rychlé pomoci v případě potřeby. Naše instituce se specializuje na pomoc při mimořádných událostech. Policie České republiky je připravena Vám pomoci. Naše instituce klade důraz na aktivní přístup k moderním formám komunikace s veřejností. Naše informace slouží správnému účelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje - Hasičská stanice Hořovice

Využijte nabízených profesionálních služeb naší záchranné instituce. Obraťte se na naši instituci v případě, že potřebujete naléhavou pomoc. Hlavní cíl naší instituce je hladká komunikace. Odborný výcvik je u našich zaměstnanců samozřejmostí. Náplní naší práce je také zajištění státního požárního dozoru. Požární dozor patří do oboru naší činnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnická záchranná služba Olomouckého kraje

Zařídíme pro vás profesionální služby záchranné instituce. Obraťte se na nás, pokud potřebujete pomoc. Díky naší schopnosti aktivní komunikace snadno vyřešíme vaše požadavky. Podílíme se na organizaci pomoci při mimořádných událostech. Spolehlivost je pro naši práci zásadní vlastností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Příkrakov

Zařídíme pro vás profesionální služby záchranné instituce. Policie České republiky organizuje akce pro širokou veřejnost. Naší specializací je zajištění pomoci při mimořádných událostech. Jedním z našich úkolů je včasné šíření informací. Jsme instituce, která dbá na ochrany veřejného pořádku. Díky naší schopnosti aktivní komunikace snadno vyřešíme vaše požadavky. Naši instituci charakterizuje především spolehlivost našich zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů v Jeseníku

Poskytujeme služby bezpečnostní instituce. Policie České republiky se angažuje především na poli bezpečnosti. Naše instituce poskytuje pomoc při mimořádných událostech. Naše instituce nabízí svým klientům různé způsoby komunikace. Pracujeme vždy s aktuálními informace. U naší instituce oceníte především spolehlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje

Poskytujeme odborné služby naší bezpečnostní instituce. Požádejte nás v případě potřeby o pomoc. Naše instituce zajišťuje ochranu veřejného pořádku. Pracovníci naší instituce jsou připraveni Vám kdykoli zajistit ochranu. Vyzkoušejte moderní způsoby komunikace s naší institucí. Poskytování pomoci při mimořádných událostech je naší stěžejní činností. O vaši bezpečnost se stará Policie České republiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje

Našim občanům zajistíme služby záchranné instituce. Řekněte si u nás o pomoc, pokud ji potřebujete. Zajišťujeme odborný výcvik. Do naší činnosti patří také výkon státního požárního dozoru. Zajištění požárního dozoru je také naší pracovní náplní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor kraje Vysočina - Územní odbor Pelhřimov

Snadno pro vás zajistíme kvalitní služby záchranné instituce. Naším posláním je zajistit Vám okamžitou pomoc. Naše instituce je zřízena za účelem poskytování ochrany. Naše informace slouží správnému účelu. Poskytujeme služby v oblasti odborného výcviku. Zabýváme se činnostmi, které souvisejí s výkonem státního požárního dozoru. Nabízíme svou pomoc, potřebujete-li zajistit požární dozor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku