Nepřehlédněte

Wellness penziony

Máme pro vás seznam jen těch nejlepších firem z oblasti Wellness penziony. Jedná se rozsáhlou databázi, kterou jsme pečlivě připravili právě pro vás. Podívejte se a přesvědčte se sami.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pension U Nosků

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Využijte naše ubytování ke krásné rodinné rekreaci. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wellness UKO

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Ubytovaní klienti mají k dispozici náš krásný bazén. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. U nás si můžete užívat i relaxační masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Slunce

Poskytujeme různé možnosti ubytování. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. U nás máte parkování zajištěno. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. V kuchyňském koutu si můžete vařit dle vlastní chuti. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Veselých

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Kulečník je zde připraven pro všechny vášnivé hráče. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Během pobytu můžete využívat naši wifi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Jízdárna, s.r.o.

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Javorník

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. U nás si můžete stravu vařit sami v zařízené kuchyňce. Připravíme pro vás vždy kvalitní a chutná jídla. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Při vašem pobytu můžete využít stravování formou polopenze. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pomněnka

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Nabízíme vám také úžasné masáže k relaxaci celého těla. Ubytování v našich apartmánech je mezi zákazníky velmi oblíbené. Neváhejte se ubytovat v našem penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension H

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Neváhejte se ubytovat v našem penzionu. V našem bazénu se Vám bude líbit. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Pro lyžaře je naše ubytování ideální volbou. Do našeho ubytovacího areálu patří i oblíbené hřiště. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Kačerov

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Hosté si mohou vybrat i některý z pokojů, jejichž koupelna je vybavena vanou. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Zajišťujeme ubytování v různých penzionech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Šafránkův mlýn

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. U nás poskytujeme ubytovací služby. Ubytovaní klienti mají k dispozici náš krásný bazén. Svůj volný čas u nás můžete trávit i při posezení u venkovního grilu. Poradíme Vám s výběrem ubytování v penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku