Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness penziony

Máme pro vás seznam jen těch nejlepších firem z oblasti Wellness penziony. Jedná se rozsáhlou databázi, kterou jsme pečlivě připravili právě pro vás. Podívejte se a přesvědčte se sami.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Abertham

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Užijte si dovolenou v jednom z našich apartmánů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Janka

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. Nabízíme připojení k wifi síti. Pro hosty nabízíme praktické parkování v blízkosti ubytování. Výhodou ubytování v našem penzionu je vysoká kvalita za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion a restaurace U Tesařů

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Po domluvě u nás můžete navštěvovat i krytý bazén. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Hostům je k dispozici snídaňové menu. Nabízíme možnost koupání v bazénu. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Poradíme si i s organizací vašich společenských akcí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Purkyně

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Díky čistotě a kvalitě ubytování jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Požadavky a služby pro naše hosty vždy ochotně vyřídíme. Nabízíme kvalitní a příjemné ubytování v zajímavé lokalitě s možností nejrůznějších výletů do okolí. Poskytujeme ubytovací služby v turisticky vyhledávané lokalitě blízko přírody. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Stříbrný vítr

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Rádi vás přivítáme také v našem baru. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. Pokud se budete chtít ohřát, můžete využít náš krb. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Otomanských

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Poskytujeme kvalitní ubytování pro vaši rodinnou i individuální rekreaci. Poskytujeme ubytování pro účastníky sportovních soustředění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion a restaurace U ČERTA

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou. Naši klienti u nás často využívají i možnosti zahrát si golf. V rámci ubytování můžete také využít koupání. Rybaření je vám umožněno v blízkém okolí. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Realizace vaší oslavy u nás není problém.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension H

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Hledáte-li kvalitní ubytování za rozumnou cenu, v našem penzionu budete spokojeni. Ubytovaní klienti mají k dispozici náš krásný bazén. V jakékoli sezóně je vám k dispozici krytý bazén. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Hraniční Bouda

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Součástí našich ubytovacích služeb je také nabídka chutných jídel. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Nabízíme možnost pořádání jakýchkoliv oslav. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Nabízíme ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rumburak

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Při ubytování u nás je vám k dispozici i náš pěkný bazén. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Přijedete-li k nám autem, parkování máte zajištěno. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku