Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness penziony

Máme pro vás seznam jen těch nejlepších firem z oblasti Wellness penziony. Jedná se rozsáhlou databázi, kterou jsme pečlivě připravili právě pro vás. Podívejte se a přesvědčte se sami.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion U Vladaře

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Pro vaše jednání a porady můžete využívat našeho konferenčního sálu. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Nabízíme řadu sportovních pobytů se zaměřením na turistiku. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Relax House

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky. K dispozici máte moderní sprchový kout. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Neváhejte se ubytovat v našem penzionu. Neváhejte vyzkoušet také pochoutky z grilu! Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Přijďte si posedět a popovídat pod naši pergolu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování U Lázní

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wellness penzion Vinický dvůr

Doménou naší formy je ubytování. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Poskytujeme i možnost příjemných rodinných pobytů. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ječmínek

Využijte našeho ubytování. Na požádání u nás máte i možnost stravování. S radostí vám nabídneme i výhodné ubytování v pěkném pokoji s přistýlkou. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. U ohniště si rádi odpočinete po dlouhém dni. Připravíme pro Vás apartmány odpovídající Vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wellness chalupa

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Svým hostům nabízíme i bazén. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže. K vybavení našich koupelen patří vana.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Anebel

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Relaxační pobyt vám zpříjemní i naše pěkná infrasauna. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Horácko Tři Studně

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Zaměřujeme se na ubytování v penzionech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Anežka

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Kvalitní jídlo je pro naše hosty zajištěno. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Svým hostům nabízíme i bazén. Zákazníci se do našeho penzionu rádi vracejí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Saraya Wellness

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku