Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Petr Jirman - Hotel Avicenum Wellness

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Přinášíme Vám ubytovací služby s možností výletů do okolí. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení s ochotným a spolehlivým personálem. Zaměřujeme se také na organizaci nejrůznějších společenských akcí. Nabízíme ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL VICTORIA

S ubytováním v našich službách neváhejte. Součástí ubytování je možnost navštívit bar. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Wifi připojení je samozřejmostí. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Rádi vás kdykoli obsloužíme i v prostorách našeho hezkého salonku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohemia-lázně a.s., hotel SLOVAN

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Přijďte také do našeho zavedeného baru. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. U nás můžete využít také lednici. Nabízíme také možnost ubytování na hotelu. Rádi Vás uvítáme v našich krásných apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vydra

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. K dispozici je vám i náš oblíbený bar. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Ubytovaní hosté se mohou kdykoli osvěžit v našem skvělém bazénu. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský hotel Jurkovičův dům

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. V příjemném prostředí našeho baru zcela zapomenete na čas. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OREA Hotel Bohemia ****

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Díky výletům do okolí zažijete nezapomenutelnou dovolenou. Naši klienti si oblíbili příjemné prostředí u nás. Náš personál je velmi ochotný. V blízkosti našeho ubytování je příroda. Nabízíme příjemné a cenově dostupné ubytování v našich apartmánech. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Activitypark Hotel Všemina

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Pro vaše podniková zasedání můžete využít vybavený konferenční sál. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. U nás si můžete užívat i relaxační masáže. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Náš bazén je pro děti i dospělé. Příjemné ubytování v našem krásném hotelu se vám jistě bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Corinthia Hotel Praha

Nabízíme kvalitní ubytování. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Oslovte nás ohledně zajištění výhodných ubytovacích služeb. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Císař Ferdinand

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Součástí pokojů je sociální zařízení. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SAVITAR - Relaxační centrum

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Těšíme se na vás také v baru. Kdykoli můžete využívat i náš kuchyňský kout. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Vlastní lednice je u nás samozřejmostí. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku