Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Jiří Guzdek - Hotel Gong

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme cenově dostupné ubytování. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Zaměřujeme se na ubytovací služby hotelu. Zajistíme Vám ubytování v apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský hotel ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Libenský

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Hostům je také k dispozici naše zavedená solná jeskyně. Naši hosté si mohou pochutnat na našich vybraných jídlech. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Zaplavte si v našem vlastním bazénu. Nabídneme Vám kvalitní apartmán dle Vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázně Hodonín

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné, vkusně zařízené interiéry, kde jim s ubytováním pomůže vždy ochotný personál. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sirákov

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Nabízíme vám pobyty s polopenzí. Ubytování s plnou penzí je rozhodně dobrá volba. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Praha

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Zaručujeme se za Vaši spokojenost s ubytováním v našich apartmánech. Jsme také vybaveni spolehlivým satelitem. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. V rámci našeho ubytování můžete využívat sprchový kout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Garni Jestřabí

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Náš hotel Vám nabízí pohodlné ubytování. Během pobytu můžete využívat naši wifi. U nás si vychutnáte také vynikající snídaně. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Nabízíme komfortní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sporthotel Kurzovní

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Ubytování si můžete zajistit s výhodnou možností přistýlky. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Přijďte si s přáteli zahrát kulečník. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. Ubytování v našem hotelu pro vás bude příjemným zážitkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Svoboda

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PUMAX, spol. s r.o.

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Pro ranní sportovce je tu připraven náš bazén. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku