Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lázeňský hotel Park

Využijte naší možnosti ubytování. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru. Na našem baru je vždy zábava. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Nabízíme vám kvalitní ubytovací služby pro vaši dovolenou. V našem apartmánu budete mít k dispozici vše, co potřebujete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Romanza

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Firma vám nabídne možnost navštívit bar. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Naši hosté mohou využívat i oblíbený bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sladovna

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Rezervujte si naše oblíbené ubytovací služby včas. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén. Zabýváme se také pořádáním veškerých společenských akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Pod Hořicí

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Z nabídky vynikajících jídel si jistě vyberete. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Hosté mají možnost využívat u nás plné penze. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Zpříjemněte si svůj pobyt u nás také návštěvou sauny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Inge

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru. Využijte zpříjemnění chvíle v prostředí našeho baru. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Zregenerujte své tělo příjemně v naší útulné infrasauně. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Objednejte si také skvělé masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL REHAVITAL

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Imperial Karlovy Vary

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Poskytujeme ubytování v příjemném hotelu. Využijte možnosti osvěžit se v našem bazénu. Přinášíme vám kvalitní ubytovací služby. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Pyramida I

Naše firma dává také možnost ubytování. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Navštivte náš bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. V našem bazénu se Vám bude líbit. Naše apartmány Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Morava

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Můžete se připojit k wifi síti. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský hotel Palace

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Objednejte si také skvělé masáže. Zařídíme Vám ubytování v hotelu. Nabídneme vám také ubytování v komfortním apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku