Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Wellness Hotel Francis

Využijte našeho ubytování. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Pro nenáročné milovníky přírody nabízíme ubytování v našem kempu. V rámci našeho ubytování je též možnost využití přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CRISTAL PALACE, a.s.

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Využijte možnost rodinných pobytů. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Máte-li zájem o ubytovací služby, můžete se obrátit na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Hvězda

Ubytujte se s naší firmou. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Oddejte se příznivým účinkům naší solné jeskyně. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. V našem hotelu se budete cítit jako doma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Bellevue - Tlapák

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Nabízíme rodinné pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Zajišťujeme pobyty pro školy. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Olympia

Naše firma vám nabízí ubytování. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Přijďte se pobavit do baru. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. Rádi Vás uvítáme v našich krásných apartmánech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Adam

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Staňte se také spokojenými zákazníky našeho baru. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. U nás si můžete užívat i relaxační masáže. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. Náš bazén tu je pro Vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Singer

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Na našem baru je vždy zábava. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Vyberte si to nejlepší kolo z naší půjčovny kol. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. Užijte si pobyt v naše hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Miura

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Náš hotel nabízí různě velké pokoje. Součástí našich komplexních služeb je i možnost zahrát si golf. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Na návštěvu našeho baru hned tak nezapomenete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Golf Hotel Morris

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Naše ubytovací služby jsou kvalitní a rozsáhlé. U nás si můžete užívat i relaxační masáže. Na požádání poskytujeme také možnost zahrát si u nás golf. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA Luhačovice

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku