Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Resort Malevil

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Rádi ubytujeme také školní skupiny. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Zámeček

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Můžete využít také náš skvělý apartmán. V našem salonku je možnost pořádání různých oslav. Poskytujeme ubytování na úrovni. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Využijte možnosti osvěžit se v našem bazénu. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Pro vaše auto je u nás parkování zajištěno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Olympie***+

Doménou naší formy je ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Už se na vás těšíme v našem pěkném baru. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Naši hosté mohou využít vlastní bazén. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Disponujeme wifi připojením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský penzion Josef II.

Využijte naší nabídky ubytování. Když wellness pobyt, tak jedině od nás. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Dům Bedřicha Smetany

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Poskytujeme ubytování v příjemném hotelu. Můžete se připojit k wifi síti. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Využijte možnost navštívit také náš bar! K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Helios s.r.o.

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Park Spa Hotel Sirius

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel. Nabízíme vám také úžasné masáže k relaxaci celého těla. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Jítrava

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Objednejte si také skvělé masáže. Naší prioritou je nabídka kvalitního ubytování v hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vila pod Lipami

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku