Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lázně Darkov, a.s.

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Nabízíme také pobyty pro školy! Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Pod Jasany

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Výtečné nápoje z minibaru si můžete vychutnávat kdykoliv. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Už se na vás těšíme v našem pěkném baru. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Můžete se připojit k wifi síti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Astra

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme vám volně k využití náš krytý bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Katharein

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Náš hotel nabízí velkou kapacitu ubytovacích míst. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Elegance

Doménou naší formy je ubytování. Využijte chlazených nápojů z minibaru. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Ve svých volných chvílích neváhejte využít náš bar. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Náš krásný hotel je připraven na vaši vzácnou návštěvu. Nabízíme komfortní apartmány za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Galaxie

Vyzkoušejte naše ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Vybavení zahrnuje sprchový kout. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Sháníte-li místo, kde se můžete ubytovat, rádi vám poskytneme naše služby. Nabízíme vám také úžasné masáže k relaxaci celého těla. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ApartHotel pod Zakletým

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Neváhejte se ubytovat v našem apartmánu. Na vybavení pokojů našeho hotelu se můžete spolehnout. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Insyst Consulting, s.r.o.

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Zajišťujeme pobyty pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Amálka, s.r.o.

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. Naše firma vám zaručí klidné a levné ubytování na hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sanatorium Mariot

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Specializujeme se na wellness pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku