Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

OREA Hotel Bohemia ****

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Díky výletům do okolí zažijete nezapomenutelnou dovolenou. Naši klienti si oblíbili příjemné prostředí u nás. Náš personál je velmi ochotný. V blízkosti našeho ubytování je příroda. Nabízíme příjemné a cenově dostupné ubytování v našich apartmánech. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Activitypark Hotel Všemina

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Pro vaše podniková zasedání můžete využít vybavený konferenční sál. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. U nás si můžete užívat i relaxační masáže. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Náš bazén je pro děti i dospělé. Příjemné ubytování v našem krásném hotelu se vám jistě bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Corinthia Hotel Praha

Nabízíme kvalitní ubytování. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Oslovte nás ohledně zajištění výhodných ubytovacích služeb. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Císař Ferdinand

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Součástí pokojů je sociální zařízení. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SAVITAR - Relaxační centrum

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Těšíme se na vás také v baru. Kdykoli můžete využívat i náš kuchyňský kout. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Vlastní lednice je u nás samozřejmostí. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Kokořín

Nabízíme možnost ubytování. Naše firma vám zaručí klidné a levné ubytování na hotelu. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Využívat samozřejmě můžete sprchový kout. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL REHAVITAL

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Imperial Karlovy Vary

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Poskytujeme ubytování v příjemném hotelu. Využijte možnosti osvěžit se v našem bazénu. Přinášíme vám kvalitní ubytovací služby. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Pyramida I

Naše firma dává také možnost ubytování. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Navštivte náš bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. V našem bazénu se Vám bude líbit. Naše apartmány Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Morava

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Můžete se připojit k wifi síti. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku