Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Olympie***+

Doménou naší formy je ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Už se na vás těšíme v našem pěkném baru. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Naši hosté mohou využít vlastní bazén. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Disponujeme wifi připojením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský penzion Josef II.

Využijte naší nabídky ubytování. Když wellness pobyt, tak jedině od nás. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Dům Bedřicha Smetany

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Poskytujeme ubytování v příjemném hotelu. Můžete se připojit k wifi síti. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Využijte možnost navštívit také náš bar! K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Helios s.r.o.

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Park Spa Hotel Sirius

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel. Nabízíme vám také úžasné masáže k relaxaci celého těla. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Jítrava

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Objednejte si také skvělé masáže. Naší prioritou je nabídka kvalitního ubytování v hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vila pod Lipami

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Amarilis

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Využít můžete také nabízené možnosti stravování. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Guzdek - Hotel Gong

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme cenově dostupné ubytování. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Zaměřujeme se na ubytovací služby hotelu. Zajistíme Vám ubytování v apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský hotel ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku