Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Vyhlídka

Využijte ubytování za výhodné ceny. S ubytováním v našem penzionu budete jistě spokojeni. Krásnou oslavu můžete mít u nás. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Seeberg

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Nabízíme možnost koupání v bazénu. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vikendovepobyty.eu

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Praděd

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. V pokojích máme také možnost přistýlky. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Zpříjemněte si pobyt u nás také návštěvou baru. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Ubytovaní mají volně k užívání sprchový kout. V koupelně je k dispozici vana.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grand Hotel Praha

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V rámci našeho ubytování máte k dispozici i konferenční sál. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. V naší nabídce naleznete pořádání oslav. Náš hotel nabízí různě velké pokoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orea hotel IRIS

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. V příjemném prostředí i ledy roztají. Uspořádáme pro vás i jakékoli společenské akce. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Zajišťujeme pobyty pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport-V-Hotel

Vyzkoušejte naše ubytování. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Zpříjemněte si svůj pobyt u nás také návštěvou sauny. Náš bazén je pro děti i dospělé. Disponujeme wifi připojením. S radostí vám zajistíme i organizaci vaší společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Zimní Lázně

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Máme pro vás připraven skvělý apartmán. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Z nabídky vynikajících jídel si jistě vyberete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Galatea

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Stylově zařízený bar se těší na vaši návštěvu. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel Sepetná

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Užijte si pobyt v naše hotelu. Zajišťujeme rauty s výbornými jídly. Náš bazén je pro děti i dospělé. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku