Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SAVITAR - Relaxační centrum

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Těšíme se na vás také v baru. Kdykoli můžete využívat i náš kuchyňský kout. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Vlastní lednice je u nás samozřejmostí. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Kokořín

Nabízíme možnost ubytování. Naše firma vám zaručí klidné a levné ubytování na hotelu. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Využívat samozřejmě můžete sprchový kout. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL REHAVITAL

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Imperial Karlovy Vary

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Poskytujeme ubytování v příjemném hotelu. Využijte možnosti osvěžit se v našem bazénu. Přinášíme vám kvalitní ubytovací služby. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Pyramida I

Naše firma dává také možnost ubytování. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Navštivte náš bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. V našem bazénu se Vám bude líbit. Naše apartmány Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Morava

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Můžete se připojit k wifi síti. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský hotel Palace

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Objednejte si také skvělé masáže. Zařídíme Vám ubytování v hotelu. Nabídneme vám také ubytování v komfortním apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OREA Vital Hotel Sklář ****

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Naše společnost, která nabízí ubytování v příjemném prostředí, důsledně dbá na spokojenost svých hostů. Využijte ochotu našeho personálu. Poskytujeme komfortní ubytování za výhodné ceny v blízkosti přírody. Zaručujeme Vám velkou čistotu Vašich pokojů. Zaměřujeme se na ubytovací služby hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský hotel Park

Využijte naší možnosti ubytování. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru. Na našem baru je vždy zábava. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Nabízíme vám kvalitní ubytovací služby pro vaši dovolenou. V našem apartmánu budete mít k dispozici vše, co potřebujete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Romanza

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Firma vám nabídne možnost navštívit bar. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Naši hosté mohou využívat i oblíbený bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku