Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Wellness hotel ENERGETIC

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Ubytovaní klienti mají k dispozici náš krásný bazén. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. V naší nabídce naleznete pořádání oslav. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Zajistíme pohodlné ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský & wellness hotel Niva

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Anna Marie

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní apartmány. Příjemné ubytování v našem krásném hotelu se vám jistě bude líbit. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Ve dvoře

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. U nás si můžete zajít do příjemné infrasauny. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. U nás poskytujeme ubytovací služby. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Interhotel America

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Náš bazén je pro děti i dospělé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenský dům

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Naše ubytování je v oblasti s velkými možnostmi výletů do okolí. Staráme se o čistotu našeho ubytování. Využijte ubytovací kapacity našeho špičkového hotelu pro vaši dovolenou. Poskytujeme ubytování na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Léčebné lázně Jáchymov, a.s.

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Z našich komplexních ubytovacích služeb budete jistě nadšeni. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Bajkal

Naše společnost nabízí ubytování. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Nabízíme také pobyty pro školy! Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Nabízíme oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOP HOTEL Praha

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Naši hosté si mohou zaplavat v krytém bazénu. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. K vybavení našich koupelen patří vana. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. Ubytovaní hosté se mohou kdykoli osvěžit v našem skvělém bazénu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spa Hotel Vltava

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme pohodlné ubytování. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku