Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Spa Hotel Vltava

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme pohodlné ubytování. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Smíšek

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Naši hosté mohou využít vlastní bazén. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wellness hotel ENERGETIC

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Ubytovaní klienti mají k dispozici náš krásný bazén. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. V naší nabídce naleznete pořádání oslav. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Zajistíme pohodlné ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský & wellness hotel Niva

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Anna Marie

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní apartmány. Příjemné ubytování v našem krásném hotelu se vám jistě bude líbit. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Ve dvoře

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. U nás si můžete zajít do příjemné infrasauny. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. U nás poskytujeme ubytovací služby. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Interhotel America

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Náš bazén je pro děti i dospělé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenský dům

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Naše ubytování je v oblasti s velkými možnostmi výletů do okolí. Staráme se o čistotu našeho ubytování. Využijte ubytovací kapacity našeho špičkového hotelu pro vaši dovolenou. Poskytujeme ubytování na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Léčebné lázně Jáchymov, a.s.

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Z našich komplexních ubytovacích služeb budete jistě nadšeni. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňské sanatorium Dr. Peták, s.r.o.

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Můžete také využít kempové ubytování. V našich pokojích zajišťujeme možnost přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku