Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Smíšek

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Naši hosté mohou využít vlastní bazén. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wellness hotel ENERGETIC

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Ubytovaní klienti mají k dispozici náš krásný bazén. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. V naší nabídce naleznete pořádání oslav. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Zajistíme pohodlné ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský & wellness hotel Niva

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Anna Marie

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní apartmány. Příjemné ubytování v našem krásném hotelu se vám jistě bude líbit. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Ve dvoře

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. U nás si můžete zajít do příjemné infrasauny. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. U nás poskytujeme ubytovací služby. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Interhotel America

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Náš bazén je pro děti i dospělé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenský dům

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Naše ubytování je v oblasti s velkými možnostmi výletů do okolí. Staráme se o čistotu našeho ubytování. Využijte ubytovací kapacity našeho špičkového hotelu pro vaši dovolenou. Poskytujeme ubytování na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Léčebné lázně Jáchymov, a.s.

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Z našich komplexních ubytovacích služeb budete jistě nadšeni. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňské sanatorium Dr. Peták, s.r.o.

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Můžete také využít kempové ubytování. V našich pokojích zajišťujeme možnost přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Metamorphis

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Náš bar nabízí posezení v příjemném a útulném prostředí. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. U nás je klimatizace samozřejmostí. S wifi u nás můžete počítat. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Zaměřujeme se na ubytovací služby hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku