Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Luční bouda

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Společná sociální zařízení jsou udržována v perfektní čistotě. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Vyzkoušejte dovolenou v naší chatě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OREA Hotel Anglický Dvůr ****

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Naše společnost zaměstnává spolehlivý a ochotný personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům maximální komfort. Využijte našich doplňkových služeb zahrnující rovněž výlety do okolí. Naše ubytování v blízkosti přírody Vám je k dispozici. Za našimi kvalitními ubytovacími službami stojí dokonalá čistota. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v příjemném prostředí. Náš hotel se specializuje na kvalitní služby v oblasti ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL PRACHÁRNA, s.r.o.

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Penzion David

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. K dispozici je vám i náš oblíbený bar. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Nabízíme cenově výhodné pobyty s turistikou. Pro lyžaře je naše ubytování ideální volbou. Během pobytu můžete využívat naši wifi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Poštovní dvůr Mariánské Lázně

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. U nás máte možnost navštívit i solnou jeskyni. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Lednice jsou součástí vybavení pokojů. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Ján

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. V nabídce máme také několik pokojů s možností přistýlky. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Nabízíme velmi pěkné ubytování s vanou. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Ubytovací služby našeho hotelu jsou na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pytloun Travel Hotel *** Liberec

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a ochotou našeho personálu jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří nás opakovaně navštěvují. Nabízíme ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi v blízkosti přírody. Zkuste se ubytovat v našem příjemném prostředí. Můžete se připojit k wifi síti. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Jirman - Hotel Avicenum Wellness

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Přinášíme Vám ubytovací služby s možností výletů do okolí. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení s ochotným a spolehlivým personálem. Zaměřujeme se také na organizaci nejrůznějších společenských akcí. Nabízíme ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL VICTORIA

S ubytováním v našich službách neváhejte. Součástí ubytování je možnost navštívit bar. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Wifi připojení je samozřejmostí. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Rádi vás kdykoli obsloužíme i v prostorách našeho hezkého salonku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohemia-lázně a.s., hotel SLOVAN

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Přijďte také do našeho zavedeného baru. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. U nás můžete využít také lednici. Nabízíme také možnost ubytování na hotelu. Rádi Vás uvítáme v našich krásných apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku