Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Janeček

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Nádherné prostředí našeho hotelu vás jistě potěší. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Nabízíme komfortní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel BELLEVUE

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Ubytovaní mají volně k užívání sprchový kout. Nabízíme pohodlné ubytování. Díky půjčovně kol se můžete vydat na pěkný cyklistický výlet. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. V našem hotelu zažijete opravdový komfort..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Geovita, cestovní kancelář

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vila Chaloupka

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Akademik Běhounek

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. U nás si můžete zajistit i stravování přímo v objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Hubertus

Naše společnost nabízí ubytování. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Nabízíme salonek na různé oslavy. Užijte si svou dovolenou v našem úchvatném hotelu s veškerým potřebným vybavením..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Bajkal

Naše společnost nabízí ubytování. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Nabízíme také pobyty pro školy! Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Nabízíme oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOP HOTEL Praha

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Naši hosté si mohou zaplavat v krytém bazénu. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. K vybavení našich koupelen patří vana. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. Ubytovaní hosté se mohou kdykoli osvěžit v našem skvělém bazénu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spa Hotel Vltava

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme pohodlné ubytování. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Smíšek

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Naši hosté mohou využít vlastní bazén. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku