Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Inge

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru. Využijte zpříjemnění chvíle v prostředí našeho baru. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Zregenerujte své tělo příjemně v naší útulné infrasauně. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Objednejte si také skvělé masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wellness hotel V Nebi

Naše společnost nabízí ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Zaručíme také možnost přistýlky. Ubytujte se v našem kempu! Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. U nás prožijete krásný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázně Luhačovice, a.s.

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Sládka

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Staňte se také spokojenými zákazníky našeho baru. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště. Vyberte si to nejlepší kolo z naší půjčovny kol. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Maxant

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Náš bazén je pro děti i dospělé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Terasa

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Naše pokoje mají koupelnu vybavenou vanou. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. S wifi u nás můžete počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Resort Valachy

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V rámci ubytování můžete také využít bar. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Na požádání poskytujeme také možnost zahrát si u nás golf.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Frankův Dvůr

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu. Nabízíme vybavenou kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Volareza - hotel Bedřichov ***

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Kopanice

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Ubytovací služby našeho hotelu jsou na vysoké úrovni. Milovníci drinků jistě ocení náš bar. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Výtečné nápoje z minibaru si můžete vychutnávat kdykoliv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku