Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Sladovna ****

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Máte možnost využívat i náš velký kongresový sál. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Olympionik

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám garantujeme. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Ubytujte se v příjemném prostředí našeho kempu. Poskytneme vám také náš kongresový sál pro vaše akce. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Naše pokoje mají možnost přistýlky. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel G-Rex

Zařídíme pro Vás ubytování. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Můžete u nás využít i lednici. U nás si můžete užívat i relaxační masáže. Nechejte se o dovolené hýčkat v našem krásném hotelu. Svým klientům rádi připravíme apartmány za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Resort Brdy

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radisson Blu Alcron Hotel

Nabízíme možnost ubytování. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Poskytujeme služby v oblasti cestovního ruchu a ubytování. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Stravování je u nás také možné zajistit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GOLF BRNO, HOTEL KASKÁDA

Zařídíme pro Vás ubytování. Jednotlivcům, rodinám, kolektivům a firmám nabízíme pěkné hotelové ubytování. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Naši klienti u nás často využívají i možnosti zahrát si golf. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wellness&Sport Hotel Šumava

Využijte naší možnosti ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Zveme vás do příjemného prostředí solné jeskyně. Ubytovaní hosté mají k volnému užití i konferenční sál. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Máte-li zájem o ubytovací služby, obraťte se na nás. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vyhlídka

Využijte ubytování za výhodné ceny. S ubytováním v našem penzionu budete jistě spokojeni. Krásnou oslavu můžete mít u nás. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Seeberg

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Nabízíme možnost koupání v bazénu. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vikendovepobyty.eu

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku