Nepřehlédněte

Wellness hotely

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Insyst Consulting, s.r.o.

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Zajišťujeme pobyty pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Amálka, s.r.o.

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. Naše firma vám zaručí klidné a levné ubytování na hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sanatorium Mariot

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Specializujeme se na wellness pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Albatros Relax

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. V příjemném prostředí našeho baru zcela zapomenete na čas. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel San Remo

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wellness Hotel Jean de Carro

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Na požádání u nás máte i možnost stravování. Obslužte se dle své chuti z vybaveného minibaru. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Navštivte také náš zavedený bar. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. S wifi u nás můžete počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Botanika

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Vaše děti u nás mohou využívat pěkného hřiště. Pro ranní sportovce je tu připraven náš bazén. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Náš hotel se specializuje na kvalitní služby v oblasti ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Garni & apartman hotel Albatros

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Pomůžeme Vám zvolit si apartmán odpovídající Vašim představám. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby. Disponujeme wifi připojením. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Villa Regent

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Nabízíme ubytování v blízkosti krásné přírody. V naší nabídce najdete ubytovací služby v příjemném prostředí. Součástí našeho ubytování jsou i tipy na výlety do okolí. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, zaujímá nekompromisní postoj ve věci ochoty a serioznosti personálu. Naprostá čistota našeho ubytování je pro nás prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Léčebný dům Prusík

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. S naší nabídkou jídel budete spokojeni. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Zařídíme Vám ubytování v hotelu. Apartmán od nás naplní Vaše představy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku