Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orea hotel IRIS

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. V příjemném prostředí i ledy roztají. Uspořádáme pro vás i jakékoli společenské akce. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Zajišťujeme pobyty pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport-V-Hotel

Vyzkoušejte naše ubytování. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Zpříjemněte si svůj pobyt u nás také návštěvou sauny. Náš bazén je pro děti i dospělé. Disponujeme wifi připojením. S radostí vám zajistíme i organizaci vaší společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Zimní Lázně

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Máme pro vás připraven skvělý apartmán. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Z nabídky vynikajících jídel si jistě vyberete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Galatea

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Stylově zařízený bar se těší na vaši návštěvu. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel Sepetná

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Užijte si pobyt v naše hotelu. Zajišťujeme rauty s výbornými jídly. Náš bazén je pro děti i dospělé. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Alice

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Zajišťujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Ubytování vám zpříjemníme možností návštěvy našeho baru. Využijte chlazených nápojů z minibaru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Relax centrum Kolštejn

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Pod Zvičinou

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Náš hotel nabízí velkou kapacitu ubytovacích míst. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou v našem apartmánu. Zaměřujeme se na ubytování v chatách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázně Leopoldov

Zabýváme se různými typy ubytování. Příjemná solná jeskyně je připravena pro naše hosty. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Zajišťujeme ubytování v různě velkých apartmánech. Vyberte si tu nejvhodnější chatu pro váš pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wellness Hotel Ida

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Doporučujeme vám využít naše ubytovací služby a posoudit tak jejich vysokou kvalitu. Nabízíme vám také úžasné masáže k relaxaci celého těla. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Zařídíme Vám ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku