Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely Zlínský kraj

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

Wellness hotely v okresech: Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Activitypark Hotel Všemina

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Pro vaše podniková zasedání můžete využít vybavený konferenční sál. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. U nás si můžete užívat i relaxační masáže. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Náš bazén je pro děti i dospělé. Příjemné ubytování v našem krásném hotelu se vám jistě bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vyhlídka

Využijte ubytování za výhodné ceny. S ubytováním v našem penzionu budete jistě spokojeni. Krásnou oslavu můžete mít u nás. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský hotel VILA ANTOANETA**** Luhačovice

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázně Leopoldov

Zabýváme se různými typy ubytování. Příjemná solná jeskyně je připravena pro naše hosty. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Zajišťujeme ubytování v různě velkých apartmánech. Vyberte si tu nejvhodnější chatu pro váš pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázně Luhačovice, a.s.

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Kopanice

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Ubytovací služby našeho hotelu jsou na vysoké úrovni. Milovníci drinků jistě ocení náš bar. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Výtečné nápoje z minibaru si můžete vychutnávat kdykoliv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Morava

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Můžete se připojit k wifi síti. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vila Alpská Růže

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. V pokojích máme také možnost přistýlky. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sirákov

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Nabízíme vám pobyty s polopenzí. Ubytování s plnou penzí je rozhodně dobrá volba. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vila Chaloupka

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku