Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Hotely > Wellness hotely (Středočeský kraj)

Wellness hotely Středočeský kraj

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

Wellness hotely v okresech: Kladno, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Rakovník

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Golfi

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Zpříjemněte si pobyt u nás také návštěvou baru. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. V naší nabídce naleznete také ubytovací i jiné služby. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Galatea

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Stylově zařízený bar se těší na vaši návštěvu. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Bellevue - Tlapák

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Nabízíme rodinné pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Zajišťujeme pobyty pro školy. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský hotel Park

Využijte naší možnosti ubytování. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru. Na našem baru je vždy zábava. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Nabízíme vám kvalitní ubytovací služby pro vaši dovolenou. V našem apartmánu budete mít k dispozici vše, co potřebujete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Astra

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme vám volně k využití náš krytý bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Botanika

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Vaše děti u nás mohou využívat pěkného hřiště. Pro ranní sportovce je tu připraven náš bazén. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Náš hotel se specializuje na kvalitní služby v oblasti ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Svoboda

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Kokořín

Nabízíme možnost ubytování. Naše firma vám zaručí klidné a levné ubytování na hotelu. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Využívat samozřejmě můžete sprchový kout. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Na Staré koleji

Zaměřujeme se na ubytování. Obslužte se dle své chuti z vybaveného minibaru. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Olympionik

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám garantujeme. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Ubytujte se v příjemném prostředí našeho kempu. Poskytneme vám také náš kongresový sál pro vaše akce. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Naše pokoje mají možnost přistýlky. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku