Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely Plzeňský kraj

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

Wellness hotely v okresech: Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Rokycany, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Resort Brdy

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vydra

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. K dispozici je vám i náš oblíbený bar. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Ubytovaní hosté se mohou kdykoli osvěžit v našem skvělém bazénu. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Kollerhof

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Jsme také vybaveni spolehlivým satelitem. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Rádi pro vás připravíme vámi vybrané jídlo na grilu. U nás můžete i oslavovat. Využijte ubytovací kapacity našeho špičkového hotelu pro vaši dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wellness&Sport Hotel Šumava

Využijte naší možnosti ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Zveme vás do příjemného prostředí solné jeskyně. Ubytovaní hosté mají k volnému užití i konferenční sál. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Máte-li zájem o ubytovací služby, obraťte se na nás. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Ve dvoře

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. U nás si můžete zajít do příjemné infrasauny. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. U nás poskytujeme ubytovací služby. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masáže u Levandule

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Můžeme vám zajistit také ubytování v chatách. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Pod Hořicí

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Z nabídky vynikajících jídel si jistě vyberete. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Hosté mají možnost využívat u nás plné penze. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Zpříjemněte si svůj pobyt u nás také návštěvou sauny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Léčebný dům Prusík

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. S naší nabídkou jídel budete spokojeni. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Zařídíme Vám ubytování v hotelu. Apartmán od nás naplní Vaše představy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CENTRAL Klatovy, spol. s r.o. - Wellness hotel Centrál

Využijte u nás služby na ubytování. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Ubytujte se v našem krásném kempu. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Insyst Consulting, s.r.o.

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Zajišťujeme pobyty pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku