Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Hotely > Wellness hotely (Pardubický kraj)

Wellness hotely Pardubický kraj

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

Wellness hotely v okresech: Pardubice, Svitavy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Léčebné lázně Bohdaneč, a.s.

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Bystré

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SAVITAR - Relaxační centrum

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Těšíme se na vás také v baru. Kdykoli můžete využívat i náš kuchyňský kout. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Vlastní lednice je u nás samozřejmostí. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku