Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely Olomoucký kraj

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

Wellness hotely v okresech: Jeseník, Olomouc, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Volareza - Lázeňský dům Albatros***

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Relax centrum Kolštejn

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL PRACHÁRNA, s.r.o.

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Helios s.r.o.

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sporthotel Kurzovní

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Ubytování si můžete zajistit s výhodnou možností přistýlky. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Přijďte si s přáteli zahrát kulečník. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. Ubytování v našem hotelu pro vás bude příjemným zážitkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Geovita, cestovní kancelář

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Elegance

Doménou naší formy je ubytování. Využijte chlazených nápojů z minibaru. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Ve svých volných chvílích neváhejte využít náš bar. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Náš krásný hotel je připraven na vaši vzácnou návštěvu. Nabízíme komfortní apartmány za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Praděd

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. V pokojích máme také možnost přistýlky. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Zpříjemněte si pobyt u nás také návštěvou baru. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Ubytovaní mají volně k užívání sprchový kout. V koupelně je k dispozici vana.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku