Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Hotely > Wellness hotely (Moravskoslezský kraj)

Wellness hotely Moravskoslezský kraj

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

Wellness hotely v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Katharein

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Náš hotel nabízí velkou kapacitu ubytovacích míst. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázně Darkov, a.s.

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Zajišťujeme pobyty pro školy. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Guzdek - Hotel Gong

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme cenově dostupné ubytování. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Zaměřujeme se na ubytovací služby hotelu. Zajistíme Vám ubytování v apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL ODRA

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Naši hosté si mohou zaplavat v krytém bazénu. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel Sepetná

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Užijte si pobyt v naše hotelu. Zajišťujeme rauty s výbornými jídly. Náš bazén je pro děti i dospělé. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Terasa

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Naše pokoje mají koupelnu vybavenou vanou. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. S wifi u nás můžete počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázně Darkov, a.s.

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Nabízíme také pobyty pro školy! Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Singer

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Na našem baru je vždy zábava. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Vyberte si to nejlepší kolo z naší půjčovny kol. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. Užijte si pobyt v naše hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Miura

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Náš hotel nabízí různě velké pokoje. Součástí našich komplexních služeb je i možnost zahrát si golf. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Na návštěvu našeho baru hned tak nezapomenete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku