Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Hotely > Wellness hotely (Královéhradecký kraj)

Wellness hotely Královéhradecký kraj

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

Wellness hotely v okresech: Jičín, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Využijte možnosti osvěžit se v našem bazénu. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Pro vaše auto je u nás parkování zajištěno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Hartman

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Využijte ubytovací kapacity našeho špičkového hotelu pro vaši dovolenou. Disponujeme wifi připojením. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Olympie***+

Doménou naší formy je ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Už se na vás těšíme v našem pěkném baru. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Naši hosté mohou využít vlastní bazén. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Disponujeme wifi připojením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Luční bouda

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Společná sociální zařízení jsou udržována v perfektní čistotě. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Vyzkoušejte dovolenou v naší chatě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Praha

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Zaručujeme se za Vaši spokojenost s ubytováním v našich apartmánech. Jsme také vybaveni spolehlivým satelitem. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. V rámci našeho ubytování můžete využívat sprchový kout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Adam

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Staňte se také spokojenými zákazníky našeho baru. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. U nás si můžete užívat i relaxační masáže. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. Náš bazén tu je pro Vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Pod Jasany

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Výtečné nápoje z minibaru si můžete vychutnávat kdykoliv. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Už se na vás těšíme v našem pěkném baru. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Můžete se připojit k wifi síti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Janeček

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Nádherné prostředí našeho hotelu vás jistě potěší. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Nabízíme komfortní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Anna Marie

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní apartmány. Příjemné ubytování v našem krásném hotelu se vám jistě bude líbit. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Grand

S naším ubytováním budete spokojeni. Zajděte si k nám do baru na drink. V rámci ubytování vám můžeme zajistit také skvělé jídlo. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Zaměřujeme se na nabídku ubytování s vanou. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. V rámci našeho ubytování musíte vyzkoušet i skvělý bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku