Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely Kraj Vysočina

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

Wellness hotely v okresech: Jihlava, Třebíč

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sport-V-Hotel

Vyzkoušejte naše ubytování. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Zpříjemněte si svůj pobyt u nás také návštěvou sauny. Náš bazén je pro děti i dospělé. Disponujeme wifi připojením. S radostí vám zajistíme i organizaci vaší společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vivaldi, s.r.o.

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Garantujeme vám vysokou úroveň našich ubytovacích služeb. Uvolněte se po dlouhém dni při příjemné masáže. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Při ubytování u nás je vám k dispozici i náš pěkný bazén. Náš hotel Vám nabízí pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PUMAX, spol. s r.o.

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Pro ranní sportovce je tu připraven náš bazén. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku