Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Hotely > Wellness hotely (Karlovarský kraj)

Wellness hotely Karlovarský kraj

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

Wellness hotely v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Wellness Hotel Francis

Využijte našeho ubytování. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Pro nenáročné milovníky přírody nabízíme ubytování v našem kempu. V rámci našeho ubytování je též možnost využití přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Volareza - Hotel Bellevue***

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. V rámci našich ubytovacích služeb je vám k dispozici bar. K dispozici máte moderní sprchový kout. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Rádi Vám poskytneme také naši lednici. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Zákazníci mají v oblibě naše apartmány.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Park Spa Hotel Sirius

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel. Nabízíme vám také úžasné masáže k relaxaci celého těla. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Zátiší

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský hotel ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Volareza Karlovy Vary - Lázeňský dům Chopin**

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Využijte také naše apartmány. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Naše lednice je Vám k dispozici. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Vybavení zahrnuje sprchový kout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sun

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Pro hosty našeho ubytování je k dispozici bazén. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Využijte ubytování na hotelu naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Hubertus

Naše společnost nabízí ubytování. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Nabízíme salonek na různé oslavy. Užijte si svou dovolenou v našem úchvatném hotelu s veškerým potřebným vybavením..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Villa Walir

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Díky naší preciznosti, kvalitě ubytovacích služeb a ochotě personálu jsme získali mnoho spokojených hostů. Na stránkách najdete také tipy na výlety do okolí. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spa Hotel Ulrika

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Nádherné prostředí našeho hotelu vás jistě potěší. Pronajímáme také apartmány..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku