Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Hotely > Wellness hotely (Karlovarský kraj)

Wellness hotely Karlovarský kraj

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

Wellness hotely v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Villa Walir

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Díky naší preciznosti, kvalitě ubytovacích služeb a ochotě personálu jsme získali mnoho spokojených hostů. Na stránkách najdete také tipy na výlety do okolí. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spa Hotel Ulrika

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Nádherné prostředí našeho hotelu vás jistě potěší. Pronajímáme také apartmány..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Golf Hotel Morris

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Naše ubytovací služby jsou kvalitní a rozsáhlé. U nás si můžete užívat i relaxační masáže. Na požádání poskytujeme také možnost zahrát si u nás golf. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CRISTAL PALACE, a.s.

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Využijte možnost rodinných pobytů. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Máte-li zájem o ubytovací služby, můžete se obrátit na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Richard

Využijte naší nabídky ubytování. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. U nás si užijete i pobyty pro školy. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme velmi kvalitní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Poštovní dvůr Mariánské Lázně

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. U nás máte možnost navštívit i solnou jeskyni. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Lednice jsou součástí vybavení pokojů. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Imperial Karlovy Vary

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Poskytujeme ubytování v příjemném hotelu. Využijte možnosti osvěžit se v našem bazénu. Přinášíme vám kvalitní ubytovací služby. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Olympia

Naše firma vám nabízí ubytování. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Přijďte se pobavit do baru. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. Rádi Vás uvítáme v našich krásných apartmánech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Císař Ferdinand

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Součástí pokojů je sociální zařízení. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Labe

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Ubytujte se na našem hotelu!

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku