Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Hotely > Wellness hotely (Karlovarský kraj)

Wellness hotely Karlovarský kraj

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

Wellness hotely v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Spa Hotel Vltava

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme pohodlné ubytování. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský penzion Josef II.

Využijte naší nabídky ubytování. Když wellness pobyt, tak jedině od nás. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel St. Joseph Royal Regent

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Nabízíme kvalitní ubytování, které má v příslušenství vanu. Náš hotel nabízí různě velké pokoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Svoboda

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Pokoje našeho hotelu Vám jsou k dispozici. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OREA Hotel Anglický Dvůr ****

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Naše společnost zaměstnává spolehlivý a ochotný personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům maximální komfort. Využijte našich doplňkových služeb zahrnující rovněž výlety do okolí. Naše ubytování v blízkosti přírody Vám je k dispozici. Za našimi kvalitními ubytovacími službami stojí dokonalá čistota. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v příjemném prostředí. Náš hotel se specializuje na kvalitní služby v oblasti ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL MONTI SPA Františkovy Lázně

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Centrální lázně

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Prostory našeho hotelu vás zajisté okouzlí. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OREA Hotel Bohemia ****

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Díky výletům do okolí zažijete nezapomenutelnou dovolenou. Naši klienti si oblíbili příjemné prostředí u nás. Náš personál je velmi ochotný. V blízkosti našeho ubytování je příroda. Nabízíme příjemné a cenově dostupné ubytování v našich apartmánech. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Léčebné lázně Jáchymov, a.s.

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Lokalita, ve které poskytujeme ubytovací služby, nabízí mnoho možností výletů do okolí. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Hvězda

Ubytujte se s naší firmou. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Oddejte se příznivým účinkům naší solné jeskyně. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. V našem hotelu se budete cítit jako doma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku