Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Hotely > Wellness hotely (Jihomoravský kraj)

Wellness hotely Jihomoravský kraj

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

Wellness hotely v okresech: Blansko, Brno-město, Břeclav, Hodonín, Vyškov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Sladovna ****

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Máte možnost využívat i náš velký kongresový sál. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orea hotel IRIS

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. V příjemném prostředí i ledy roztají. Uspořádáme pro vás i jakékoli společenské akce. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Zajišťujeme pobyty pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Tenis Kurdějov

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Součástí našeho ubytování jsou i tipy na výlety do okolí. V poskytování ubytovacích služeb jsme velice ochotní. Hosté našeho ubytovacího zařízení se k nám rádi vracejí díky atraktivnímu prostředí v blízkosti přírody. Zajišťujeme hotelové ubytování. Nabízíme turistické pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázně Hodonín

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné, vkusně zařízené interiéry, kde jim s ubytováním pomůže vždy ochotný personál. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GOLF BRNO, HOTEL KASKÁDA

Zařídíme pro Vás ubytování. Jednotlivcům, rodinám, kolektivům a firmám nabízíme pěkné hotelové ubytování. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Naši klienti u nás často využívají i možnosti zahrát si golf. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lux hotel ONYX

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sladovna

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Rezervujte si naše oblíbené ubytovací služby včas. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén. Zabýváme se také pořádáním veškerých společenských akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wellness hotel U zlaté rybky

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Nádherné prostředí našeho hotelu vás jistě potěší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku