Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Hotely > Wellness hotely (Jihočeský kraj)

Wellness hotely Jihočeský kraj

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

Wellness hotely v okresech: Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Albatros

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. U nás si užijete i pobyty pro školy. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Maxant

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Náš bazén je pro děti i dospělé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Albatros Relax

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. V příjemném prostředí našeho baru zcela zapomenete na čas. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Martina

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Disponujeme wifi připojením. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. V příjemném prostředí našeho baru zcela zapomenete na čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Frankův Dvůr

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu. Nabízíme vybavenou kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Garni & apartman hotel Albatros

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Pomůžeme Vám zvolit si apartmán odpovídající Vašim představám. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby. Disponujeme wifi připojením. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Interhotel America

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Náš bazén je pro děti i dospělé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku