Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Hotely > Wellness hotely (Hlavní město Praha)

Wellness hotely Hlavní město Praha

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

Wellness hotely v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel LIBERTY, s.r.o.

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Ve svých volných chvílích neváhejte využít náš bar. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. Uvolněte se po dlouhém dni při příjemné masáže. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Pro naše hosty máme parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOP HOTEL Praha

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Naši hosté si mohou zaplavat v krytém bazénu. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. K vybavení našich koupelen patří vana. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. Ubytovaní hosté se mohou kdykoli osvěžit v našem skvělém bazénu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Metamorphis

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Náš bar nabízí posezení v příjemném a útulném prostředí. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. U nás je klimatizace samozřejmostí. S wifi u nás můžete počítat. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Zaměřujeme se na ubytovací služby hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Smíšek

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Naši hosté mohou využít vlastní bazén. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radisson Blu Alcron Hotel

Nabízíme možnost ubytování. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Poskytujeme služby v oblasti cestovního ruchu a ubytování. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Stravování je u nás také možné zajistit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Corinthia Hotel Praha

Nabízíme kvalitní ubytování. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Oslovte nás ohledně zajištění výhodných ubytovacích služeb. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vikendovepobyty.eu

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wellness - GreenYacht Hotel & Restaurant

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Amarilis

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Využít můžete také nabízené možnosti stravování. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku