Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness hotely Cheb

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Wellness hotely. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Pyramida I

Naše firma dává také možnost ubytování. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Navštivte náš bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. V našem bazénu se Vám bude líbit. Naše apartmány Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL MONTI SPA Františkovy Lázně

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sanatorium Mariot

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Specializujeme se na wellness pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rezidence Golf s.r.o.

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Naše ubytování zahrnuje i možnost zahrát si golf. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Uspořádáme pro vás pěknou oslavu. K využití nabízíme i prostory kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Kazdův Dvůr

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Zvolte si u nás ten nejvhodnější z naší pestré nabídky apartmánů. K dispozici Vám je společná kuchyň. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Richard

Využijte naší nabídky ubytování. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. U nás si užijete i pobyty pro školy. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme velmi kvalitní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Zátiší

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Bajkal

Naše společnost nabízí ubytování. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Nabízíme také pobyty pro školy! Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Nabízíme oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel San Remo

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Hubertus

Naše společnost nabízí ubytování. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Nabízíme salonek na různé oslavy. Užijte si svou dovolenou v našem úchvatném hotelu s veškerým potřebným vybavením..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku