Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Vzdělávací instituce. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 

Tipy: Umělecká škola, Jídelna, Družina, Bakalářské, Magisterské

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Místní knihovna Velké Popovice

Naše příjemné prostředí se vám jistě zalíbí. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme. Za serioznost si ručíme. Spolehněte se na kvalitní vyškolení našich zaměstnanců. Na první místo klademe znalost našeho personálu v oboru vzdělávání. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání. Zveme Vám do naší příjemné knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bludiště

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. Jsme odborníci s velkými znalostmi v oblasti vzdělávání. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. Maximálně ochotně splní naše instituce každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Naši činnost vykonáváme seriozně. Jsme ti praví, pokud vás zajímají vzdělávací semináře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram

Naši klienti se dobře cítí v příjemném prostředí naší budovy. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat. Naši vyškolení zaměstnanci vám budou poskytovat nepřetržitou pozornost. Můžeme vám zaručit seriozní vzdělávání. V naší instituci si skvěle obohatíte své znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Hazlov

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál. Neváhejte navštívit naši základní školu. S radostí Vás pohostíme v naší jídelně. Naši školní družinu si děti oblíbili.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Tasov

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Pověření lidé naší organizace vám poskytnou odborné poradenství v různých oblastech vzdělávání. Poskytujeme pouze seriózní vzdělávací služby. Můžeme vám nabídnout skvělé znalosti v mnoha oblastech. Základem našich aktivit jsou vzdělaní a vyškolení zaměstnanci. Naše knihovna je připravena na Vaši návštěvu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Muzea umění Olomouc

K úspěšnému studiu vám dopomůže naše příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce podporuje ochotu a serióznost našich zaměstnanců. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Bohatá knihovna je vám k dispozici přímo v naší instituci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tvořivá škola

Naše společnost propaguje činnostní učení. Pořádáme didaktické kurzy pro pedagogy, dále kurzy zaměřené na inkluzi, PPP, SVP, IVP. Pro širší veřejnost pak kurzy výtvarné a hudební výchovy a kurzy osobního rozvoje. Vydáváme vlastní didaktické pomůcky a učební materiály, které můžete obdržet na příslušném didaktickém kurzu, nebo si je objednat na našem e-shopu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna v Miletíně

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. U nás se při výuce setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. Jsme maximálně znalí v oboru vzdělání. Ochotu u nás nehrajeme. Serioznost je pro nás důležitá. K našim službám patří také provoz knihovny obsahující zajímavé tituly..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Praha 2, Trojická

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na znalosti a odbornost týmu zaměstnanců. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Pochutnejte si v naší jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Ve všem potřebném vám poradíme. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. Jsme tím správným místem, pokud se chcete naučit něco o podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku