Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Vzdělávací instituce. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 

Tipy: Umělecká škola, Jídelna, Družina, Bakalářské, Magisterské

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Bukovany

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. Naše vzdělávací instituce má velké znalosti v různých oborech. V naší vzdělávací instituci byla ochota vždy samozřejmostí. Nabízíme nejlepší služby, protože naši zaměstnanci jsou výborně vyškolení. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

2. MŠ Karlovy Vary

Poskytujeme odbornou výuku v příjemném prostředí. Při vzdělávání preferujeme dobře vyškolené zaměstnance. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. V případě potřeby vám naše instituce ochotně poskytne kvalitní poradenství. V naší jídelně vaříme zdravě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

European Academy in Prague

European Academy in Prague nabízí přípravné programy pro přístup k vysokoškolskému vzdělávání v České republice s kompletní řadou vzdělávacích a adaptivní služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ MUDr. Josefa Moravce Nemojov

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Poskytujeme poradenství v rámci podpory dalšího vzdělávání. U nás se vzdělávání věnují jen vyškolení zaměstnanci. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. Naše základní škola učí děti zábavnou formou. V jídelně naší vzdělávací instituce nabízíme pouze kvalitní pokrmy. Využijte také naši družinu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Mikulčice

U nás je příjemné prostředí na vdělávání. Naše mateřská škola je určena i pro vaše děti. Přiveďte vaše děti do naší skvělé základní školy. Chutné pokrmy z naší jídelny jistě oceníte. Můžete využít i naši družinu. Naučíme vás, jak být spolehlivým malířem. Nabízíme knihovnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Chrást

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás velmi důležité. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Výsadou zaměstnanců naší vzdělávací instituce je přirozená autorita, znalost oboru a kultivovaný projev. U naší školy můžete počítat s ochotným přístupem. Nabízíme poradenské služby na nejvyšší úrovni. V naší mateřské škole se vaše děti skvěle zabaví. Občerstvení nabízíme v naší příjemné jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. Poskytneme vám komplexní poradenství. S naším vzděláváním získáte nové znalosti. V naší jídelně připravujeme zdravé pochoutky. Naše škola se zaměřuje na vyučování ekonomiky. Nabízíme odborné semináře pro veřejnost. Absolventi našich bakalářských oborů najdou svou práci velmi snadno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Nový Bor, Generála Svobody

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Naše vzdělávací instituce vám poskytne poradenství v různých situacích. Vaše znalostí se díky nám zlepší. Využijte možnosti seriózního vzdělání vedeného našimi kvalitními zaměstnanci. Obědy v naší jídelně jsou připravovány z čerstvých surovin. Vaše děti vám pohlídají naše vychovatelky v družině..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Praha 8, Na Přesypu 4

V naší instituci jsme pro vás připravili příjemné prostředí pro vzdělávání. Zásadně nabízíme jen seriozní jednání. Přinášíme Vám možnost vzdělávání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Nezavírejte oči před poznáním a přijďte k nám prohloubit své znalosti. V naší vzdělávací instituci klademe důraz nejenom na nadstandardní kvalitu poskytovaného vzdělání, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. V naší mateřské škole se o vaše děti postaráme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Příbram, Bratří Čapků

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na vybudování příjemného prostředí. Ve vzdělávání využíváme serióznost. Klademe důraz na odborné znalosti všech našich pracovníků. V naší mateřské škole se nikdo nenudí. Kdo přijde do naší jídelny, bude spokojený.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku