Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Vzdělávací instituce. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 

Tipy: Umělecká škola, Jídelna, Družina, Bakalářské, Magisterské

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Městská knihovna Horšovský Týn

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Nabízíme vám své znalosti v oblasti vzdělávání. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na tým vyškolených zaměstnanců, splňujících náročná kritéria pro jejich výběr. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. U nás najdete i odbornou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Svébohov

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. Cílem vedení naší vzdělávací instituce je zajištění vysoké kvality vzdělání spolu s ochotným a zkušeným personálem. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. Naší serioznosti můžete důvěřovat. S radostí Vás pohostíme v naší jídelně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Chotěboř

Příjemné prostředí pro vzdělávání je naší zásadou. Každý náš vyučující ovládá patřičné znalosti nutné k výuce svého předmětu. Cílem naší základní školy je, aby žáky bavila výuka a školu navštěvovali rádi. Jsme střední škola zaměřená na přípravu dětí na život. Na naše gymnázium se můžete spolehnout. Zajišťujeme provoz vysoké školy. V naší jídelně připravujeme vyváženou a pestrou stravu. Poradíme vám, jak fotit při různých příležitostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Hanspaulka a MŠ Kohoutek Praha 6

Přijďte si prohlédnout skutečně příjemné prostředí pro vzdělávání. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete spolehnout. Naše základní škola připraví žáky nejen na budoucí studium, ale i pro život. Naše jídelna se bude líbit každému. V družině naší vzdělávací instituce očekávejte jen kvalitní náplň volného času vašich dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna v Adamově

Využijte šanci navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti vzdělávání. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá. Zaručujeme vám ochotu jednat s každým studentem ohledně jeho vzdělávacích potřeb. Všichni naši zaměstnanci prošli důkladným vyškolením. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalitu poskytovaného poradenství. V naší základní škole máme k dětem individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Březnice 485

Příjemné prostředí naší instituce je připraveno na vaši návštěvu. Přesvědčte se o ochotě zaměstnanců naší školy. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. V naší jídelně jsme Vám připravili nabídku chutných pokrmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masarykovo gymnázium Příbor

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. Naše gymnázium učí zábavnou formou. V naší jídelně nabízíme kvalitní stravování. Zapište se do našeho oboru fotograf. Jsme ti praví, pokud vás zajímají vzdělávací semináře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Praha 10, Vachkova

Hlavní činností naší instituce je vzdělávání, které uskutečňujeme v příjemném prostředí. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost. Zaručujeme 100% znalost věci. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Naše základní škola je dobrým místem ke vzdělání. Vychovatelky v družině připravují dětem pestrý program..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Moravská Nová Ves

Aby se vám dobře učilo, nabízíme vám k tomu příjemné prostředí. I vy zaručeně oceníte náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému požadavku. Naše mateřská škola přináší pestrou nabídku aktivit. Pracovníci naší základní školy se těší na Vaši návštěvu. Rádi Vás pozveme do naší útulné knihovny. Poskytujeme mimo jiné i pěkné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Březina

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Nabízíme seriózní vzdělávací služby. Naši zaměstnanci oplývají širokými znalostmi svého oboru. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku