Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Vzdělávací instituce. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 
zobrazit další kategorie

Tipy: Umělecká škola, Jídelna, Družina, Bakalářské, Magisterské

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Knihovna Střední uměleckoprůmyslové školy Uherské Hradiště

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. Zaměstnanci naší instituce jsou velice vstřícní a ochotní. Obraťte se na naše poradenství. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi. Doplňte zaměstnancům vzdělání pravidelným vyškolením, které nabízí naše instituce. Našim studentům je k dispozici místní knihovna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Brno, Holásecká

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny. Využijte naše znalosti v oblasti vzdělávání. Poskytujeme poradenství, kterému můžete věřit. Naše mateřská škola dbá na blaho dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřská škola, Kroměříž, Žižkova 4019, příspěvková organizace

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Jsme odborníci na poradenství. Každé dítě si zamiluje naši základní školu. Naše jídelna nabízí možnost levného stravování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. Doplňte zaměstnancům vzdělání pravidelným vyškolením, které nabízí naše instituce. Nezavírejte oči před poznáním a přijďte k nám prohloubit své znalosti. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí. V případě potřeby vám naše instituce ochotně poskytne kvalitní poradenství. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost při výuce jakéhokoli oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Korouhev

Příjemné prostředí vám zabezpečíme. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu. Serióznost přístupu ke vzdělání Vám zaručíme. Naším cílem je prohloubení znalostí a dovedností. Pokrmy z naší jídelny jsou velice chutné. V naší školní družině jsme pro děti připravili spoustu zábavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Havířov

Základem pro dobré učení je příjemné prostředí. Naše poradenské služby jsou kompletní. Nabízíme vzdělání s nabytím znalostí v různých odvětvích. K přání nebo požadavku každého z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí vysoká kvalita poskytovaného vzdělání a současně i dostatek vyškolených zaměstnanců. Nabízíme knihovnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Brno, Dobrovského

Využijte toho, že naše instituce disponuje příjemným prostředím. Naši vyškolení zaměstnanci se vždy snaží své studenty zaujmout. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání a současně i na serioznost zaměstnanců a jejich vystupování na úrovni. Jsme specialisté na předávání znalostí. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Krásná Lípa

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro studium a vzdělávání. Garantujeme seriozní jednání. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce klade velký důraz na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. Můžeme vám nabídnout také naše poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Srdíčko, s.r.o.

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Mimo jiné se specializujeme také na poradenství. Můžete se spolehnout na to, že u nás narazíte pouze na opravdové znalce v oboru vzdělání. Vzdělávání u nás zajišťují vyškolení zaměstnanci. Ochotu poradit vám se studiem od nás můžete očekávat. Ručíme za serioznost, profesionalitu a odbornost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Trstěnice

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí. Záleží nám na tom, aby se vaše děti cítili v naší mateřské škole jako doma. Naše základní škola vzdělává a baví. Kdo přijde do naší jídelny, bude spokojený. V naší činnosti se zaměřujeme také na provoz družiny. Pořádáme kurzy pro fotografy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku