Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Centrum sportovních aktivit

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který zaručeně oceníte. Nabízíme nejlepší služby, protože naši zaměstnanci jsou výborně vyškolení. Nabízíme odborné semináře pro veřejnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní fakulta

Naše instituce vám zajistí kvalitní vzdělávání a to i díky příjemnému prostředí. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul. U nás si můžete vybrat z velkého množství knih různých žánrů i se specifickým zaměřením na určitou oblast či obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoké učení technické v Brně, studia MMMS, MBA

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. Našim zákazníkům zajišťujeme tlumočení. Doporučujeme studium na naší vysoké škole, která se u svých studentů těší oblibě. Využijte veškerých služeb naší vybavené knihovny. Jsme vzdělávací instituce s možností ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní baptistický teologický seminář Evropské baptistické federace, o.p.s.

Příjemné prostředí je naším krédem. U nás pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Každému z vás poskytujeme maximálně seriózní přístup. Vedeme semináře na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro radiochemii a radiační chemii ČVUT

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Ke každému z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. U nás pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. Jsme instituce, která se zabývá předáváním znalostí druhým.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní institut podnikatelství a práva, s.r.o.

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Studenti se u nás můžou těšit také na ochotu. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přání každého z vás. Jsme vysoká škola s dobrou pověstí. Specializujeme se na výuku ekonomiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Volné ekumenické sdružení

Instituce, kterou provozujeme, nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná. Využijte znalostí našich vyškolených zaměstnanců. Nejen serioznost je naší doménou. Ve všem potřebném vám poradíme. Naučíme vás, jak efektivně využít své znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CMC Graduate School of Business, o.p.s.

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Poskytneme vám 100% poradenství. S radostí se podělíme o své bohaté znalosti. Našim záměrem je ochotné jednání. Poradíme vám, jak vést vlastní podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoké učení ekonomické Praha, s.r.o.

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. Díky našim znalostem vám nabízíme kvalitní vzdělávání. Možnost odborného poradenství v oboru vzdělávání jistě oceníte. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Serióznost přístupu ke vzdělání Vám zaručíme. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta textilní- Vysoká škola

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Vyškolení zaměstnanci, kteří u nás pracují, se vám budou rádi věnovat. Zajišťujeme provoz vysoké školy. Využijte možnosti přihlásit na náš bakalářský obor. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku