Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

NEWPORT INTERNATIONAL UNIVERSITY, s.r.o.

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti vzdělávání. Jsme ochotni brát ohled na potřeby každého studenta. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Rádi předáme své znalosti všem věkovým kategoriím. U nás se můžete spolehnout na seriozní úroveň vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masarykova univerzita - Ústav výpočetní techniky

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti. V naší vzdělávací instituci získáte mnoho nových znalostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut celoživotního vzdělávání a informatiky

Vzdělávací služby v příjemném prostředí. Spolehněte se na kvalitní vyškolení našich zaměstnanců. Serióznost jde u nás ruku v ruce se vzděláním. V naší instituci využíváme zejména své znalosti. Ochotný přístup je v naší vzdělávací instituci vždy na prvním místě. Přijďte se k nám přesvědčit o kvalitě našeho poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond pro biomechaniku člověka

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Ochota je důležitá. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. U nás vás obslouží maximálně znalý personál v oboru vzdělávání. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta humanitních studií

V naší vzdělávací instituci máme opravdu příjemné prostředí. Díky našim vyškoleným zaměstnancům vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní vzdělávání. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Studenti se na nás můžou s čímkoliv obrátit, s ochotou jim vyjdeme vstříc. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru. Absolventi našich magisterských oborů najdou svou práci velmi snadno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r.o.

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Na naší vysoké škole získáte potřebné vzdělání. Získejte studiem na našich oborech bakalářský titul. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor. Využijte také služeb naší příjemné knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anglo - American University, s.r.o.

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. Dbáme na vyškolenost našich zaměstnanců. Odborné poradenství je jednou z našich služeb. Jsme ochotní. I vy zaručeně oceníte náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému požadavku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Matematicko-fyzikální fakulta

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Serióznost jde u nás ruku v ruce s kvalitním vzděláním. Na našich seminářích se vždy dozvíte něco nového. Ukončením našeho studia získáte bakalářský titul. Nabízíme studium prestižních magisterských oborů. Zajděte si také prohlédnout nabídku naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Příjemné prostředí vytváříme speciálně pro vás. Poskytujeme zavedené služby poradenství v oboru vzdělávání. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost. Bohatá knihovna je vám k dispozici přímo v naší instituci. Zaručíme vám odpovídající ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta umění a architektury- Vysoká škola

Základem pro dobré učení je příjemné prostředí. Serioznost a důvěryhodnost je samozřejmostí. Při vašem vzdělávání se můžete spolehnout na naše vyškolené zaměstnance. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce poskytují v případě potřeby rovněž i poradenství. Personál naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý s vystupováním na úrovni. Vzdělávejte se s námi v oboru architekt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku