Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ostravská univerzita v Ostravě - Fakulta umění

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce, která poskytuje vysoce kvalitní vzdělání, nabízí v případě potřeby i poradenství na úrovni. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Specializujeme se na předávání nových znalostí. Na našich bakalářských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání. Neváhejte se přihlásit na naše magisterské obory. Vášniví čtenáři si jistě rádi najdou cestu do naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut celoživotního vzdělávání Vysokého učení technického Brno

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Zajišťujeme provoz vysoké školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Právnická fakulta

U nás se můžete vzdělávat ve velmi příjemném prostředí. Naše vysoká škola je vyhledávaná mnoha studenty. Naše instituce nabízí jedinečnou možnost stát se profesionálním fotografem. Specializujeme se na výuku ekonomiky. Vedeme semináře na různá témata. Poskytujeme i bakalářské studium. Absolventi našich magisterských oborů najdou svou práci velmi snadno. Zveme Vám do naší příjemné knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta veterinárního lékařství

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Studium u nás vás obohatí skvělými znalostmi. Přihlaste své děti na naší střední školu. Prioritou našeho gymnázia je vysoká vzdělanost dětí. Naše vysoká škola je vyhledávaná mnoha studenty. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce. Pojďte si vybrat pěkné čtení do naší vybavené knihovny. Poskytujeme také příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oikos Praha

Příjemné prostředí naší instituce je připraveno na vaši návštěvu. Serioznost a důvěryhodnost je samozřejmostí. Vzdělávání, které poskytujeme, vám nabídne perfektní znalosti v mnoha odvětvích. Se službami poradenství naší instituce budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Snažíme se o všestranný a ochotný přístup. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Přírodovědecká fakulta

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. V naší instituci využíváme zejména své znalosti. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Využijte i našeho kvalitního ubytování. Pro čtenáře jsme připravili nepřeberné množství svazků různých žánrů. Naše magisterské obory tu jsou jen pro vás. Neváhejte se přihlásit na naše bakalářské obory. Připravujeme semináře pro začátečníky i pokročilé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kloknerův ústav ČVUT

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Ujišťujeme Vás, že naše instituce je velice seriozní. Ochota je důležitá. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. Dbáme na vyškolenost našich zaměstnanců. Studium našich bakalářských oborů je velice žádané. Nabízíme studium prestižních magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VOS - Filozofická fakulta UK Praha

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. Personál naší vzdělávací instituce rád poskytne i poradenství. Nabízíme své znalosti při Vašem vzdělávání. Ukážeme vám ochotu naší školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Západomoravská vysoká škola Třebíč, o.p.s.

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Doplňte si potřebné znalosti u nás. Naše střední škola připraví vaše děti na život. Jsme vysoká škola s dobrou pověstí. Studium našich bakalářských oborů je velice žádané. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul. Každý čtenář si u nás přijde na své..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Přírodovědecká fakulta

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí, které je zároveň velmi praktické. V naší instituci si skvěle obohatíte své znalosti. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Dáváme důraz na vyučování ekonomiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku