Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který zaručeně oceníte. Naši studenti se u nás můžou vždy setkat s ochotou. Podporujeme rozvoj znalostí. Pokud rádi čtete, zavítejte do naší knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta filozofická Západočeské univerzity v Plzni

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. Nebojte se v naší vzdělávací instituci kdykoli využít i služeb poradenství. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. Pro naši vzdělávací instituci je prioritou kvalitní personál s dostatkem znalostí a odbornou kvalifikací. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na osobní kvality zaměstnanců, jejich kultivovaný projev a vyškolení. Naše vzdělávací instituce je velice seriozní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mendelova univerzita v Brně - Provozně ekonomická fakulta

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. Ochotní zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality poskytovaného vzdělání. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro histologii a embryologii 1. LF

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. Nechte se u nás zcela seriózně vzdělávat kvalitními zaměstnanci. Studenti se na nás můžou s čímkoliv obrátit, s ochotou jim vyjdeme vstříc. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Spolehněte se, že u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. U nás se můžete naučit mnohým znalostem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Hradec Králové - Fakulta informatiky a managementu

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Personál naší vzdělávací instituce rád poskytne i poradenství. Naučte se něco nového od našich vyškolených zaměstnanců. Máme velké znalosti, které rádi předáme i ostatním. Poskytujeme pouze seriózní vzdělávací služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta sportovních studií Masarykovy univerzity

Při vašem vzdělávání vám zaručujeme příjemné prostředí. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Studium na našich magisterských oborech má odpovídající úroveň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav biofyziky Lékařské fakulty v Plzni

Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí naší instituce. Naši vynikající pedagogové jsou připraveni předat vám své znalosti. Ke každému vašemu požadavku přistupuje naše instituce maximálně seriózně. Se vším rádi pomohou naši vyškolení zaměstnanci. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra hudební výchovy Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. Při vzdělávání využíváme svých pestrých znalostí. Personál naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý s vystupováním na úrovni. Přijďte se k nám přesvědčit o kvalitě našeho poradenství. Základem našich aktivit jsou vzdělaní a vyškolení zaměstnanci. Základem našeho úspěchu je serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra managementu Ekonomické fakulty

Zabýváme se provozem instituce, která nabízí vzdělávání v příjemném prostředí. Nabízíme veškerou odbornou znalost. S naší výukou ekonomiky budete spokojeni. Neváhejte se přihlásit na naše bakalářské obory. Studium na našich magisterských oborech má odpovídající úroveň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra psychologie Filozofické fakulty

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Náš systém vzdělávání je velice seriozní. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Využijte znalostí našich vyškolených zaměstnanců. Mimo jiné se specializujeme také na poradenství. Rádi předáme své znalosti všem věkovým kategoriím. Specializujeme se na výuku ekonomiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku