Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ostravská univerzita v Ostravě - Fakulta sociálních studií

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Na serioznost naší školy se můžete spolehnout. Zajišťujeme pouze vyškolené zaměstnance. Poskytneme vám v rámci naší instituce opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. Díky naší knihovně prožijete s knižními hrdiny spoustu nových příběhů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta informatiky

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Využijte specializované studium naší vysoké školy. U nás se můžete věnovat i studiu architektury. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Studium našich magisterských oborů je velice žádané. Vášniví čtenáři si jistě rádi najdou cestu do naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta architektury

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. Naším cílem je prohloubení znalostí a dovedností. I vy se můžete díky nám stát profesionálním fotografem. U nás porozumíte architektuře. Součástí naší instituce je i knihovna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta výtvarných umění

Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí naší instituce. Nabízíme studium na vysoké škole. Poskytujeme vzdělávací kurzy pro malíře. Tesařům poskytneme potřebné dovednosti. Stát se profesionálním fotografem bude díky naší instituci hračka. Přihlaste se do našeho oboru a věnujte se architektuře. Absolventi našich bakalářských oborů najdou svou práci velmi snadno. Studium našich magisterských oborů je velice žádané.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta informatiky a statistiky

U ná snaleznete příjemné prostředí. Jsme střední škola s kvalifikovanými zaměstnanci. Využijte specializované studium naší vysoké školy. S našimi semináři budete spokojeni. Na naší instituci se můžete přihlásit do bakalářských oborů. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní. V naší instituci můžete navštívit také knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut ekumenických studií v Praze

Nabízíme výuku v příjemném prostředí, které svým projevem vytváří velmi útulnou a klidnou atmosféru. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Poskytujeme odbornou znalost. Věnujeme se vzdělávání seriozně a zodpovědně. Vyberte si to pravé studium na naší vysoké škole.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vědecko-výzkumné pracoviště pro dějiny umění

Naše vzdělávací instituce nabízí svým klientům příjemné prostředí. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Díky naší instituci se můžete stát profesionálním fotografem. Využijte možnosti navštívit naši vybavenou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás velmi důležité. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek vyškolených zaměstnanců, protože jedině tak můžeme zajistit i špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Ke svým klientům jsme ochotní. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Naše magisterské obory tu jsou jen pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta vojenského zdravotnictví

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Můžeme vám garantovat vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Nabízíme seriozní vzdělávání. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. Nabízíme možnost kvalitního studia na vysoké škole. Pojďte si vybrat pěkné čtení do naší vybavené knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta výrobních technologií a managementu

U nás naleznete příjemné prostředí pro vzdělávání. Ve všem vám poradíme. Jsme vzdělávací instituce, která dbá na svou serioznost. Po vystudování našich bakalářských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku