Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Imps, a.s.

Cílem naší vzdělávací instituce bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné prostředí plné pohodové a klidné atmosféry. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Našim záměrem je ochotné jednání. Neváhejte se přihlásit na naší školu podnikání. Přinášíme možnost příjemného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Janáčkova akademie múzických umění v Brně

Zkuste se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše vzdělávací instituce klade vysoké nároky na znalosti, zkušenosti a osobní kvality zaměstnanců. Důvěřujete našim ochotným zaměstnancům. Při vašem vzdělávání se můžete spolehnout na naše vyškolené zaměstnance. Naše knihovna se specializuje na odborné knížky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta veterinární hygieny a ekologie

Přijďte si prohlédnout skutečně příjemné prostředí pro vzdělávání. Poskytujeme speciální poradenství. Naši pracovníci mají dlouholeté znalosti svého oboru. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Studium našich bakalářských oborů je velice žádané. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

2. lékařská fakulta

Hlavní činností naší instituce je vzdělávání, které uskutečňujeme v příjemném prostředí. Stát se profesionálním fotografem bude díky naší instituci hračka. Zabýváme se semináři z různých oblastí. Využijte možnosti přihlásit na náš bakalářský obor. Naše magisterské obory tu jsou jen pro vás. Zaregistrujte se v naší knihovně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut vzdělávání a poradenství

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce se věnuje i odbornému poradenství. Dbáme na vyškolenost našich zaměstnanců. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci. Jsme specialisté na předávání znalostí. V naší vzdělávací instituci garantujeme ochotu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta tělesné výchovy a sportu

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci se Vám budou plně věnovat. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost. Neváhejte se zapsat na naše semináře. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní. Svým studentům nabízíme i možnost ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Jana Amose Komenského Praha

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. Se službami naší instituce a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Využijte specializované studium naší vysoké školy. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní. Neváhejte využít i možnosti ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta managementu

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Doporučujeme studium na naší vysoké škole, která se u svých studentů těší oblibě. Díky naší instituci se můžete stát profesionálním fotografem. Jsme specialisté na ekonomiku. Poskytujeme i bakalářské studium. Získejte studiem na našich oborech magisterský titul. Naše knihovna se specializuje na odborné knížky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zahradnická fakulta

Naši klienti se dobře cítí v příjemném prostředí naší budovy. Seriozní jednání je součástí naší kladné reputace. Naši vyškolení zaměstnanci se budou snažit naučit vás něco nového. Nezavírejte oči před poznáním a přijďte k nám prohloubit své znalosti. Jedním z našich studijních oborů je i architekt. Absolventi našich bakalářských oborů najdou svou práci velmi snadno. Poskytujeme i magisterské studium..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta pedagogická- Vysoká škola

Naše instituce disponuje příjemným prostředím. Naše ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás velice důležitá. Naši pracovníci Vám rádi předají své pestré znalosti. Naše střední škola učí zábavnou formou. Jsme specialisté na ekonomiku. Jsme ti praví, pokud vás zajímají vzdělávací semináře. Neváhejte se přihlásit na naše bakalářské obory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku