Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katedra filmových studií Filozofické fakulty

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Nabízíme seriozní vzdělávání. Naučte se něco nového od našich vyškolených zaměstnanců. Při vzdělávání využíváme svých bohatých znalostí. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství. Poskytujeme možnost bakalářského studia. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra biochemie Přírodovědecké fakulty

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. Naše instituce se dlouhodobě věnuje i odbornému poradenství. Naši vyškolení zaměstnanci udělají pro vaše vzdělávání vše. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání a současně i na serioznost zaměstnanců a jejich vystupování na úrovni. Poskytujeme možnost bakalářského studia. Nabízíme studium prestižních magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra liturgické teologie Cyrilometodějské teologické fakulty

Využijte toho, že naše instituce disponuje příjemným prostředím. Nabízíme serióznost při vzdělávání. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání. Naše vzdělávací instituce vám jistě přinese bohaté znalosti. Vzděláváme nové úspěšné architekty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fonetický ústav Filozofické fakulty

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. Naší doménou je kvalitní poradenství. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Přihlaste na nějaký z našich bakalářských oborů. Nabízíme širokou škálu magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra občanského práva a pracovního práva Právnické fakulty

Nabízíme příjemné prostředí ke studiu. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci se vám budou plně věnovat v zájmu vašeho vzdělání. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav informačních studií a knihovnictví Filozofické fakulty

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Vaše přání a veškeré požadavky u nás vždy ochotně vyřídíme. Máme pouze vyškolené zaměstnance. Zaručujeme 100% znalost věci. Ve vzdělávání využíváme serióznost. V případě, že si nejste jisti, můžete využít naše poradenství. Knihovna je zde otevřena pro děti i pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav řeckých a latinských studií Filozofické fakulty

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti našich pedagogů. Studium našich bakalářských oborů je velice žádané. Pomůžeme vám dosáhnout magisterského titulu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra anglického jazyka Pedagogické fakulty

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. V naší instituci pracují pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. I vy zaručeně oceníte náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému požadavku. Každý rodič ocení služby naši základní školy. Na našem gymnázium se vaše děti naučí samostatnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra politologie a evropských studií Filozofické fakulty

Budova naší vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí a přátelskou atmosféru. Naši vynikající pedagogové jsou připraveni předat vám své znalosti. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalifikaci, zkušenosti a ochotu personálu. V naší instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra geofyziky Matematicko-fyzikální fakulty

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Poskytujeme zavedené služby poradenství. Dáme vám k dispozici naše vyškolené zaměstnance. Pro naši vzdělávací instituci je samozřejmostí ochotný a vysoce kvalifikovaný personál s dostatkem zkušeností, který zajistí nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. U nás si svůj seminář vybere opravdu každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku