Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katedra mezinárodního práva Právnické fakulty

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí. Naší doménou je kvalitní poradenství. Spolehněte se na nás, na odborníky znalé v oboru vzdělávání. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přání každého z vás. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra divadelní vědy Filozofické fakulty

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství. Jsme ochotní vám pomoci s vašim vzděláním. Nabízíme vzdělávání na bakalářské úrovni. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra anorganické chemie Přírodovědecké fakulty

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Obraťte se na naše seriozní zaměstnance. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně vzdělávání. Postaráme se o rozvoj vašich znalostí. Námi vyškolení zaměstnanci jsou vám k dispozici. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra tělesné výchovy Přírodovědecké fakulty

Naše vzdělávací instituce má zázemí v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle vysoké kvality poskytovaného vzdělání i vysokou úroveň odborného poradenství. Základem našeho úspěchu je serioznost. Naše vzdělávací instituce Vám přináší bohaté znalosti. U nás se setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav patologické fyziologie Lékařské fakulty Masarykovy univerzity

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost při výuce jakéhokoli oboru. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Naše instituce je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícná. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra politologie a společenských věd Právnické fakulty

Ve spolupráci s naším personálem jsme v naší vzdělávací instituci zajistili velmi příjemné a přátelské prostředí. U nás je ochota vždy zaručena. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství. Dáme vám k dispozici naše vyškolené zaměstnance. Znalosti našich vyučujících jsou neuvěřitelné. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost při výuce jakéhokoli oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra jazyků Právnické fakulty

Zařídíme vám příjemné prostředí k učení. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Naším cílem je prohloubení znalostí a dovedností. Se vším rádi pomohou naši vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav románských studií Filozofické fakulty

Náš institut se nachází v příjemném prostředí. Zástupci naší školy jednají vždy na seriozní úrovni. V naší instituci využíváme zejména své znalosti. Využijte možnosti přihlásit na náš bakalářský obor. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oddělení organické chemie Přírodovědevké fakulty Masarykovy univerzity

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. U nás dosáhnete více znalostí. V naší instituci vedou poradenské služby pouze kvalifikovaní zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost výuky pro všechny studenty. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oddělení matematické analýzy Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí, které si zamilujete. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. Neváhejte využít bohatých znalostí našich vyučujících. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku