Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Laboratoř vysokých napětí Fakulty elektrotechnické

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. S radostí se podělíme o své bohaté znalosti. Garantujeme vám řádně vyškolené zaměstnance. Možnost odborného poradenství v oboru vzdělávání jistě oceníte. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Přesvědčte se o ochotě zaměstnanců naší školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav dědičných metabolických poruch 1. LF a VFN

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Námi vyškolení zaměstnanci jsou zde pro vás. Postaráme se o rozvoj vašich znalostí. V rámci námi poskytovaných služeb garantujeme serioznost. Studenti se u nás můžou těšit také na ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra geografie Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. U nás pracuje jen ochotný personál. Naše instituce se zabývá vzděláváním se seriozností a zodpovědností. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství. Vzdělávání, které poskytujeme, vám nabídne perfektní znalosti v mnoha odvětvích. Přijďte studovat na naši střední školu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra systémového inženýrství Ekonomické fakulty

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí, které je zároveň velmi praktické. Při vzdělávání jsme ochotni vyjít vstříc vašim potřebám. Nebojte se v naší vzdělávací instituci kdykoli využít i služeb poradenství. Naše vzdělávací instituce Vám přináší bohaté znalosti. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra historie Filozofické fakulty

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. U nás se Vám budou věnovat jen vyškolení zaměstnanci. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. Naše vzdělávací instituce Vám nabízí i poradenství. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky seriózním zaměstnancům s dostatkem zkušeností i kvalifikace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav soudního inženýrství

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. Rádi vás budeme vzdělávat a předávat vám své bohaté znalosti. Ochotu našich vyučujících nabízíme na prvním místě. Zaručujeme, že u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum distančního a celoživotního vzdělávání Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity

Vzdělávací služby v příjemném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci udělají pro vaše vzdělávání vše. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství. Serióznost vzdělávání Vám můžeme slíbit. V naší instituci se věnujeme předávání ověřených znalostí. U nás pracuje jen ochotný personál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra občanského práva Právnické fakulty

Instituce, kterou provozujeme, nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Naši činnost vykonáváme seriozně. Naše škola vám ráda poradí v oblasti specializace. V naší instituci využíváme zejména své znalosti. Ochota pomoci každému z našich studentů je pro nás důležitá. Máme pouze vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra farmaceutické botaniky a ekologie Farmaceutické fakulty

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. Serióznost je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Jsme odborníci s velkými znalostmi v oblasti vzdělávání. Zaměstnanci naší instituce Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně vzdělávání v různých oblastech. Vzdělávání vedou naši vyškolení zaměstnanci. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. Nabízíme širokou škálu magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra antropologie a genetiky člověka Přírodovědecké fakulty

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti vyučovaných oborů. Odborné poradenství je jednou z našich služeb. Naše bakalářské obory jsou tu jen pro vás. Pomůžeme vám dosáhnout magisterského titulu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku