Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katedra atletiky Fakulty tělesné výchovy a sportu

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Serioznost je pro nás prvořadá. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni. Se znalostmi, které u nás získáte, si zajistíte skvělé uplatnění. Naše instituce se snaží naučit své studenty, aby byli ochotní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav lékařské chemie a biochemie Lékařské fakulty v Plzni

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Osobní zodpovědnost a serioznost je u nás prioritní. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství při vašem studiu. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce. Do vzdělávání investujeme své znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra matematiky Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Poskytujeme pouze seriózní vzdělávací služby. Přinášíme Vám možnost vzdělávání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Pomůžeme vám díky naší skvělé znalosti problematiky vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra ekonomie Ekonomické fakulty

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost. Poskytneme vám 100% poradenství. Dbáme na to, aby všichni naši žáci byli k sobě ochotní. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Studium našich magisterských oborů je velice žádané..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra romanistiky Fakulty filozofické

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalitu poskytovaného poradenství. Naši vyškolení zaměstnanci vám rádi předají své vědomosti. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu. Pomůžeme vám dosáhnout magisterského titulu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav chemie pevných látek Fakulty chemické technologie

Pro své studenty jsme připravili příjemné prostředí. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Rádi Vám nabízíme pomoc našich vyškolených zaměstnanců. Jsme specialisté na bakalářské obory. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra teologické etiky Evangelické teologické fakulty

Příjemné prostředí pro vzdělávání je naší zásadou. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou kvalitní, spolehliví a řádně vyškolení zaměstnanci. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi. Máme znalosti v mnoha oborech. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání. Studium našich magisterských oborů je velice žádané..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra pracovního práva a práva sociálního zabezpečení Právnické fakulty

Neváhejte se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu. Nabízíme seriózní vzdělávací služby. Naše instituce vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Naše bohaté znalosti předáváme svým studentům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra biochemických věd Farmaceutické fakulty

Naše služby se vyznačují velmi příjemným prostředím. U nás se vám dostane výborných znalostí ve vámi zvoleném oboru. Můžeme vám zaručit seriozní vzdělávání. Získejte studiem na našich oborech bakalářský titul. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra genetiky a mikrobiologie Přírodovědecké fakulty

Příjemné prostředí je pro naši instituci prioritou. Snažíme se o všestranný a ochotný přístup. Doplňte si potřebné znalosti u nás. Zkušenosti personálu naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality vzdělání i poskytovaného poradenství. Všichni naši zaměstnanci prošli důkladným vyškolením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku