Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Masarykova univerzita

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství. Naše škola je tu pro to, aby vám předala potřebné znalosti. Naše vzdělávací instituce podporuje ochotu a serióznost našich zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra anatomie a biomechaniky Fakulty tělesné výchovy a sportu

Těšíme se na Vás v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Naši pracovníci vám odborně poradí. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě. Přesvědčte se sami o tom, jak seriózní služby poskytujeme. Naši vyškolení zaměstnanci vám budou poskytovat nepřetržitou pozornost. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra historie Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

Studium vás bude bavit v našem příjemném prostředí. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. Zaručíme vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem. Rozvíjíme základní znalosti dovednosti a postoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra evropské integrace Ekonomické fakulty

V naší instituci vás určitě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Při vzdělávání využíváme svých pestrých znalostí. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Můžeme vám nabídnout také naše poradenství. Naše kvalitní vzdělávání stavíme také na ochotě našich lektorů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra optiky Přírodovědecké fakulty

Příjemné prostředí naleznete u nás. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce věnují velké úsilí vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotný a seriózní přístup zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav stavební ekonomiky a řízení Fakulty stavební

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. Záleží nám na tom, aby naši studenti měli velké znalosti z ekonomiky. Poskytujeme vzdělání i v oboru stavebnictví. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra církevních dějin Evangelické teologické fakulty

V budově naší vzdělávací instituce nabízíme kvalitní vzdělání a vkusně zařízené prostory skýtající příjemné a pohodové prostředí. Naše instituce se zaručí za serioznost svých učitelů. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. Vedení naší vzdělávací instituce zajistilo dostatek zkušeného personálu s požadovanými znalostmi, díky kterému poskytujeme vzdělání na vysoké úrovni. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra trestního práva Právnické fakulty

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Serioznost našeho vzdělávání je ověřena mnoha studenty. Naše ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás velice důležitá. Máme dostatek znalostí v oblasti vzdělávání. Důvěřujte našemu poradenství. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra analytické chemie Farmaceutické fakulty

Naše příjemné prostředí se vám jistě zalíbí. Jsme vzdělávací instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání. Díky našim vyškoleným zaměstnancům vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní vzdělávání. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Vrhněte se s námi do bakalářského studia. Po vystudování našich magisterských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra botaniky Přírodovědecké fakulty

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Jsme ochotní vám pomoci s vašim vzděláním. Na serioznost naší vzdělávací instituce se můžete spolehnout. Přihlaste na nějaký z našich bakalářských oborů. Získejte studiem na našich oborech magisterský titul.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku