Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra psychologie Filozofické fakulty

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Náš systém vzdělávání je velice seriozní. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Využijte znalostí našich vyškolených zaměstnanců. Mimo jiné se specializujeme také na poradenství. Rádi předáme své znalosti všem věkovým kategoriím. Specializujeme se na výuku ekonomiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav teoretické a experimentální elektrotechniky Fakulty elektrotechniky komunikačních technologií

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Nabízíme zaručenou serioznost. Naše instituce spolupracuje pouze s vyškolenými zaměstnanci. V naší vzdělávací instituci byla ochota vždy samozřejmostí. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. U nás dosáhnete vzdělání s perfektní znalostí z mnoha odvětví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra systematické teologie Evangelické teologické fakulty

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. Můžete u nás využít službu poradenství. Vyškolení zaměstnanci, kteří u nás pracují, se vám budou rádi věnovat. Absolventi našich bakalářských oborů najdou svou práci velmi snadno. Jsme specialisté na magisterské obory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra obchodního práva Právnické fakulty

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. U nás pracují jen vyškolení pracovníci. Vaše přání a veškeré požadavky u nás vždy ochotně vyřídíme. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. Nabízíme zaručenou serioznost. Naše poradenství vám přinese mnoho důležitých informací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra biologických a lékařských věd Farmaceutické fakulty

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. Odborné poradenství je jednou z našich služeb. Serioznost je pro nás prvořadá. Poskytujeme možnost bakalářského studia. Na našich magisterských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra experimentální biologie rostlin Přírodovědecké fakulty

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. U nás vás obslouží maximálně znalý personál v oboru vzdělávání. Nabízíme seriózní vzdělávací služby. Personál naší vzdělávací instituce může v případě zájmu nabídnout i poradenství. Vrhněte se s námi do bakalářského studia. Nabízíme studium prestižních magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav petrologie a strukturní geologie Přírodovědecké fakulty

Zlepšete si své vědomosti v našem příjemném prostředí. Dostatek seriózního a kvalifikovaného personálu je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Díky nám se vaše znalosti dostanou na vyšší úroveň. U nás můžete získat bakalářské vzdělání. Nabízíme širokou škálu magisterských oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Centrum pro práci s patristickými, středověkými a renesančními texty

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Díky našim znalostem vám nabízíme kvalitní vzdělávání. V naší instituci nabízíme různé poradenské služby. Serióznost je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Naši vyškolení zaměstnanci vyučují zajímavým způsobem. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav anglického jazyka a didaktiky Filozofické fakulty

Nabízíme příjemné prostředí ke studiu. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí. V budově naší vzdělávací instituce je možné využít i poradenství od našich zaměstnanců. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Získejte studiem na našich oborech magisterský titul.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav germánských studií Filozofické fakulty

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro studium a vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci udělají pro vaše vzdělávání vše. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost při výuce jakéhokoli oboru. Nabízíme studium na prestižních bakalářských oborech. Využijte jedinečné šance přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku