Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ústav Nové technologie

Přijďte si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. Naše škola vám ráda poradí v oblasti specializace. V naší instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Přijďte studovat na naši střední školu. Poskytujeme semináře z různých oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola ekonomická v Praze

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce v rámci poskytovaného poradenství ochotně zodpoví všechny dotazy Za vaše peníze se vám dostane nejlepších služeb od našich vyškolených zaměstnanců. U nás jsme maximálně ochotní k vašim požadavkům. Absolventům našich bakalářských oborů poradíme s výběrem nové práce. Na našich magisterských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav patologické fyziologie 2. LF

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. Prioritou naší vzdělávací instituce je seriózní přístup zaměstnanců a nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Díky kvalitě poradenství máme mnoho spokojených zákazníků. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti vyučovaných oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav imunologie a alergologie Lékařské fakulty v Plzni

Naše vzdělávací instituce nabízí pro naše studenty příjemné prostředí. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Představitelé naší instituce jsou při učení velice seriozní. Poskytujeme odbornou znalost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav vědeckých informací 1. LF a VFN

Zajistíme vám kvalitní služby v příjemném prostředí. Klademe důraz na odborné znalosti všech našich pracovníků. Každý z vás ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému vašemu požadavku. Ochota je důležitá. Využijte také služeb naší příjemné knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav ošetřovatelství 2. LF

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Vaše přání a veškeré požadavky u nás vždy ochotně vyřídíme. Na serioznost naší vzdělávací instituce se můžete spolehnout. Využijte možnosti přihlásit na náš bakalářský obor. Studium na našich magisterských oborech má odpovídající úroveň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě

Vzdělávací služby v příjemném prostředí. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná. Ke vzdělání přistupujeme se seriózností. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Fakulta tělesné kultury

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Za serióznost ručíme. Znalosti, které máme, vám zajistí perfektní vzdělávání. Naše služby zahrnují také poradenství. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro experimentální biomodely 1. LF

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. S naším poradenstvím jsou klienti nadmíru spokojeni. Na ochotě si u nás zakládáme. U nás se při výuce setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Provádíme seriozní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav cizích jazyků Filozoficko-přírodovědecké fakulty

V naší instituci nabízíme vzdělávání v příjemném prostředí. Naše ochota pomoci Vám je pro nás zásadní. S naším poradenstvím jsou klienti nadmíru spokojeni. Zajišťujeme seriozní vzdělávání. Na našich bakalářských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání. Na našich magisterských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku