Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katedra sportovních her Fakulty tělesné výchovy a sportu

Abyste se u nás cítili dobře, zajistíme vám příjemné prostředí. Nabízíme serioznost ve vztahu ke kolegům i ke klientům. Naše vzdělávací instituce má velké znalosti v různých oborech. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociálního lékařství Lékařské fakulty v Hradci Králové

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. Přijďte využít i našich kvalitních služeb poradenství. Naučte se něco nového od našich vyškolených zaměstnanců. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Nabízíme vzdělávání na bakalářské úrovni. Pomůžeme vám dosáhnout magisterského titulu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra jazyků Fakulty stavební

Příjemné prostředí je pro naši instituci prioritou. U nás se Vám budou věnovat jen vyškolení zaměstnanci. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme. V případě, že si nejste jisti, můžete využít naše poradenství. Můžete u nás získat skvělé znalosti. Našim studentům při vzdělávání zaručujeme serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra geotechniky Fakulty stavební

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Ručíme za seriozní jednání a přístup. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání. Budete příjemně překvapeni, jaké znalosti náš personál v problematice vzdělávání má..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra informačních a komunikačních technologií Pedagogické fakulty

Poskytujeme kvalitní výuku v příjemném prostředí. S naší pomocí navýšíte svoji znalostní kapacitu. V budově naší vzdělávací instituce je možné využít i poradenství od našich zaměstnanců. Ochota poradit Vám je pro nás důležitá. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti našich pedagogů. Poskytujeme možnost bakalářského studia. Využijte jedinečné možnosti přihlásit se na náš magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra filozofie Filozofické fakulty

Poskytujeme služby v příjemném prostředí. Naše instituce spolupracuje pouze s vyškolenými zaměstnanci. Dostatek seriózního a kvalifikovaného personálu je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Po vystudování našich magisterských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra fyziky Přírodovědecké fakulty

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás velmi důležité. Využijte naše znalosti v oblasti vzdělávání. V naší instituci nabízíme různé poradenské služby. Spolehněte se na kvalitní vyškolení našich zaměstnanců. Přihlaste na nějaký z našich bakalářských oborů. Nabízíme širokou škálu magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav klinické farmakologie Lékařské fakulty

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Naše vzdělávací instituce zajistila zkušený personál s požadovanými znalostmi splňující náročná kritéria výběru. Představitelé naší instituce jsou při učení velice seriozní. Naučte se něco nového od našich vyškolených zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce je díky zkušenostem a vysoké kvalifikaci personálu schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání i odborného poradenství. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra radioelektroniky Fakulty elektrotechnické

Pro své studenty jsme připravili příjemné prostředí. Využijte služby naší instituce a našeho spolehlivého poradenství. Ochotní zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality poskytovaného vzdělání. U nás se naučíte mnoha znalostem. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta strojní

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás velmi důležité. Poskytujeme odbornou znalost. Jsme velmi solidní vysokou školou. U nás můžete získat bakalářské vzdělání. Využijte jedinečné možnosti přihlásit se na náš magisterský obor. Naše instituce vám poskytuje služby v rámci knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku