Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ústav lékařské genetiky Lékařské fakulty v Plzni

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na příjemné prostředí díky vkusně zařízenému interiéru a doplňkům. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. Díky kvalitě poradenství máme mnoho spokojených zákazníků. Při vzdělávání využíváme svých pestrých znalostí. Nabízíme širokou škálu magisterských oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav imunologie a mikrobiologie 1. LF a VFN

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. Všichni naši zaměstnanci prošli důkladným vyškolením. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou ochotní, mají příjemné vystupování a kultivovaný projev. Nabízíme své znalosti pro vaše kvalitní vzdělání. Pomůžeme vám dosáhnout bakalářského titulu. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Pardubice - Ústav environmentálního a chemického inženýrství Fakulty chemicko-technologické

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od naší instituce. Zaměstnáváme jen vyškolené zaměstnance. Ochotně se vám přizpůsobíme. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost při výuce jakéhokoli oboru. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oblasti vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra betonových a zděných konstrukcí Fakulty stavební

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. S naším vzděláváním získáte nové znalosti. Jistě oceníte ochotné a seriózní jednání v naší instituci. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Specializujeme se na nabírání jen vyškolených zaměstnanců. Nabízíme zaručenou serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra výtvarné výchovy Pedagogické fakulty

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Zjistěte si potřebné informace díky našemu poradenství. Přijďte studovat na naši střední školu. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Na našich magisterských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav konstruování a částí strojů Fakulty strojní

Zajistíme vám příjemné prostředí ke vzdělávání. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě. Ze seriózního přístupu v rámci naší instituce budete opravdu maximálně nadšení. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Zaručíme vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Na první místo klademe znalost našeho personálu v oboru vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra matematiky Fakulty elektrotechnické

Náš institut se nachází v příjemném prostředí. U nás dosáhnete více znalostí. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci. Na našich bakalářských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání. Nabízíme širokou škálu magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra biomedicínských oborů Lékařské fakulty

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Pro naši vzdělávací instituci je samozřejmostí ochotný a vysoce kvalifikovaný personál s dostatkem zkušeností, který zajistí nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Můžeme vám garantovat vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Možnost odborného poradenství v oboru vzdělávání jistě oceníte. Studium u nás vás obohatí skvělými znalostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum jazykové přípravy Pedagogické fakulty

Naše vzdělávací instituce vám zaručí ničím nerušenou výuku v příjemném prostředí. Zaměstnáváme jen dobře vyškolené zaměstnance. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. U nás dosáhnete více znalostí. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ekonomická fakulta

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí. Na naší vysoké škole získáte potřebné vzdělání. Studium našich bakalářských oborů je velice žádané. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku