Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Institut teoretické informatiky Matematicko-fyzikální fakulty

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Jsme profesionálové, kteří se vyznají. Naše instituce se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Nabízíme seriózní vzdělávací služby. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společná laboratoř optiky Univerzity Palackého a Fyzikálního ústavu Akademie věd ČR

Zabýváme se provozem instituce, která nabízí vzdělávání v příjemném prostředí. Naše instituce vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. Dostatek seriózního a kvalifikovaného personálu je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav tělesné výchovy 1. LF

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. U nás se vzdělávání věnují jen vyškolení zaměstnanci. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. U nás můžete získat znalosti potřebné k vykonávání vaší práce. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra občanské výchovy a filosofie Pedagogická fakulta

U ná snaleznete příjemné prostředí. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce důsledně dbají na nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Důvěřujte naší znalosti. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra mikroekonomie a matematických metod Institutu ekonomických studií

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na tým vyškolených zaměstnanců, splňujících náročná kritéria pro jejich výběr. Přesvědčte se o ochotě zaměstnanců naší školy. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Jsme odborníci s velkými znalostmi v oblasti vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra pracovního práva a sociálního zabezpečení Právnické fakulty Masarykovy univerzity

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí pro vzdělávání. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Neváhejte kontaktovat naši seriozní vzdělávací instituci. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Nikdy není pozdě začít prohlubovat vaše znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farmakologický ústav 2. LF

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Výsadou naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý personál. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás. Nezavírejte oči před poznáním a přijďte k nám prohloubit své znalosti. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra počítačových systémů a komunikací Fakulty informatiky Masarykovy univerzity

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. V oblasti vzdělávání vám nabízíme své znalosti. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání před rychlostí studia. Rádi Vám nabídneme i možnost poradenství. Nabízíme různé kurzy pro architektury.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum univerzitního sportu Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Vedení naší vzdělávací instituce zajistilo dostatek zkušeného personálu s požadovanými znalostmi, díky kterému poskytujeme vzdělání na vysoké úrovni. Jsme velice seriozní institucí. Naše vzdělávací instituce poskytuje práci jen vyškoleným zaměstnancům. Přijďte využít i našich kvalitních služeb poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav jazyků Lékařské fakulty v Plzni

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. U nás se naučíte mnoha znalostem. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky vyškoleným zaměstnancům s dostatkem zkušeností. Zaručujeme vám ochotu jednat s každým studentem ohledně jeho vzdělávacích potřeb. Zabýváme se také poradenstvím v oblasti vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku