Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Výukové a studijní centrum Most - Velebudice

Naši klienti se dobře cítí v příjemném prostředí naší budovy. Námi vyškolení zaměstnanci jsou vám k dispozici. Prioritou naší vzdělávací instituce je poskytování poradenství na úrovni. Ochota našich vyučujících je zaručena. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České vysoké učení technické v Praze - Ústav výrobních strojů a zařízení Fakulty strojní

Naše příjemné prostředí se vám jistě zalíbí. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Jsem seriózní vzdělávací instituce. Naši vyškolení zaměstnanci se Vám budou plně věnovat. Ochotně se vám přizpůsobíme. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Využijte jedinečné možnosti přihlásit se na náš magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra andragogiky a personálního řízení Filozofické fakulty

Zlepšete si své vědomosti v našem příjemném prostředí. Zjistěte si potřebné informace díky našemu poradenství. V naší instituci máme vzdělané zaměstnance s bohatými znalostmi. U nás se můžete spolehnout na seriozní úroveň vzdělání. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme. Využijte jedinečné příležitosti přihlásit se na náš magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra Nového zákona Evangelické teologické fakulty

Naši klienti se dobře cítí v příjemném prostředí naší budovy. Ochotu pracovníků naší instituce Vám zaručujeme. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci. Nabízíme vzdělání s nabytím znalostí v různých odvětvích. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Právnická fakulta

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. Poradenství je také náplní naší práce. Naše vzdělávací instituce poskytuje vysokou úroveň vzdělání díky ochotnému a kvalifikovanému personálu s dostatkem zkušeností a přirozenou autoritou. Ze seriózního přístupu v rámci naší instituce budete opravdu maximálně nadšení. Na naší instituci se můžete přihlásit i do magisterských oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filozofická fakulta

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. Naše znalosti můžete využít při svém vzdělávání. Naše instituce spolupracuje pouze s vyškolenými zaměstnanci. Nejen serioznost je naší doménou. Se službami poradenství naší instituce budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Po vystudování našich bakalářských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra kriminalistiky Policejní akademie České republiky

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. Obraťte se na naše vyškolené zaměstnance. Při vzdělávání jsme ochotni vyjít vstříc vašim potřebám. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávací instituce vám jistě přinese bohaté znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Pedagogická fakulta

Naše instituce vám nabízí kvalitní vzdělávání vykonávané v příjemném prostředí. V přátelském prostředí budovy naší vzdělávací instituce poskytujeme i kvalitní služby spojené s poradenstvím. Zaměstnanci naší školy jsou ke studentům velice ochotní. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. Naše střední škola dovede vaše děti k dospělosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav biochemie a experimentální onkologie 1. LF

Využijte šance navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotný a seriózní přístup zaměstnanců. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabízí svůj čas a vědomosti. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání. Nabízíme veškerou odbornou znalost. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně i na dostatek vyškolených zaměstnanců. V naší instituci využíváme zejména své znalosti. Ochotu pracovníků naší vzdělávací instituce vám zaručujeme. Přijďte využít i našich kvalitních služeb poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku