Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katedra anglistiky a amerikanistiky Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost. Garantujeme seriozní jednání. Naší doménou je kvalitní poradenství. Díky našemu vzdělávání budete mít větší znalosti. U nás pracují jen vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav filmu a audiovizuální kultury Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Využijte nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství v oblasti výuky a vzdělávání. Každý z vás ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému vašemu požadavku. Podporujeme rozvoj znalostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav slavistiky Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. Rozvíjíme základní znalosti dovednosti a postoje. Svých klientů si vážíme a proto s nimi jednáme seriózně. Ručíme za námi vyškolené zaměstnance. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Spolehněte se na ochotu naší školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra biologie a environmentálních studií Pedagogické fakulty

Zajistíme vám kvalitní služby v příjemném prostředí. Náš institut klade důraz na znalosti svých pracovníků. Personál naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý s vystupováním na úrovni. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zcela k dispozici. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Jsme specialisté na magisterské obory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra speciální pedagogiky Pedagogické fakulty

Příjemné prostředí v interiérech naší budovy se nám podařilo vytvořit díky vkusnému nábytku, květinám a nejrůznějším doplňkům. Naše vzdělávací instituce vám jistě přinese bohaté znalosti. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí. Doplňte zaměstnancům vzdělání pravidelným vyškolením, které nabízí naše instituce. Na našich bakalářských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání. Na našich magisterských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra amerických studií Institutu mezinárodních studií

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro studium a vzdělávání. Učíme každého s velkou ochotou. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství při vašem studiu. Naše magisterské obory tu jsou jen pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Ústav preventivního lékařství Lékařské fakulty

Příjemné prostředí je pro nás prioritou. Naše vzdělávací instituce se věnuje i odbornému poradenství. Disponujeme mnoha znalosti z různých odvětví. Naši studenti se u nás můžou vždy setkat s ochotou. Naši zaměstnanci jsou maximálně vyškolení. Zaručujeme vám serioznost našeho vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra podnikového hospodářství Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Díky kvalitnímu vyškolení vám naši zaměstnanci mohou nabídnout to nejlepší. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí. Naši zaměstnanci oplývají širokými znalostmi svého oboru. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky seriózním zaměstnancům s dostatkem zkušeností i kvalifikace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav neurověd 2. LF

Využijte šance navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem odborného a seriózního personálu. Jsme ochotní vám pomoci s vašim vzděláním. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. U nás vás budou učit jen vyškolení zaměstnanci. Pracovníci naší vzdělávací instituce mohou v případě zájmu poskytnout i poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav normální, patologické a klinické fyziologie 3. LF

V naší instituci jsme pro vás připravili příjemné prostředí pro vzdělávání. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabídnou zábavný styl výuky. Ochotu pracovníků naší vzdělávací instituce vám zaručujeme. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme. Na našich magisterských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku