Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katedra fyziologie živočichů Přírodovědecké fakulty

K nám se budete rádi chodit vzdělávat, máme pro vás připravené příjemné prostředí. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte. Odborné poradenství je jednou z našich služeb. Naučíme vás, jak efektivně využít své znalosti. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a seriózního přístupu vůči studujícím. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav hydrogeologie, inženýrské geologie a užité geofyziky Přírodovědecké fakulty

Hlavní předností naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky vyškoleným zaměstnancům s dostatkem zkušeností. Management naší vzdělávací instituce se zaměřil na kvality a ochotu zaměstnanců. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech. Neváhejte se přihlásit na naše bakalářské obory. Po vystudování našich magisterských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fyziologický ústav Lékařské fakulty Masarykovy univerzity

Příjemné prostředí naší instituce nabízí velmi kvalitní vzdělávání. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav Blízkého východu a Afriky Filozofické fakulty

Instituce, kterou provozujeme, nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Pro naši vzdělávací instituci je samozřejmostí ochotný a vysoce kvalifikovaný personál s dostatkem zkušeností, který zajistí nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci. Absolventi našich bakalářských oborů najdou svou práci velmi snadno. Nabízíme vzdělávání na magisterské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav filosofie a religionistiky Filozofické fakulty

Poskytujeme odbornou výuku v příjemném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci vám budou poskytovat nepřetržitou pozornost. Garantujeme seriozní jednání. Ochota pomoci Vám je nám vlastní. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro klasickou archeologii Filozofické fakulty

Naší snahou bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné a přátelské prostředí. Ochotní zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality poskytovaného vzdělání. Představitelé naší instituce jsou při učení velice seriozní. U nás můžete získat bakalářské vzdělání. Využijte možnosti přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra biologie Pedagogické fakulty

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. Rádi Vám nabídneme i možnost poradenství. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. V naší instituci pracují pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. Pro naše vzdělávání je dobrou vizitkou serioznost. Nabízíme kvalitní služby základní školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Laboratoř atomové spektrochemie Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Ochota pomoci každému z našich studentů je pro nás důležitá. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost. Mimo jiné se specializujeme také na poradenství. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a vyškolení zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Každý náš vyučující ovládá patřičné znalosti nutné k výuce svého předmětu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra fyziky materiálů Matematicko-fyzikální fakulty

Naše instituce disponuje příjemným prostředím. Ke každému vašemu požadavku přistupuje naše instituce maximálně seriózně. V případě, že si nejste jisti, můžete využít naše poradenství. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Využijte jedinečné příležitosti přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra slavistiky Filozofické fakulty

Aby se vám dobře učilo, nabízíme vám k tomu příjemné prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci vám rádi předají své vědomosti. Naše vzdělávací instituce vám poskytne poradenství v různých situacích. Vzdělávání, které poskytujeme, vám nabídne perfektní znalosti v mnoha odvětvích. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností. U nás, v naší instituci, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku