Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katedra sociologie Filozofické fakulty

Těšíme se na vaši návštěvu v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Své znalosti v oblasti vzdělávání dokážeme efektivně využít. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Nabízíme studium na prestižních bakalářských oborech. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra biblických věd Cyrilometodějské teologické fakulty

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Specializujeme se na předávání nových znalostí. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Zaručujeme, že u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra pastorální a spirituální teologie Cyrilometodějské teologické fakulty

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí. Ve vzdělávání využíváme serióznost. Zaručíme se za kvalitu a spolehlivost našich vyškolených zaměstnanců. Díky našim znalostem vám nabízíme kvalitní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav preventivního lékařství Lékařské fakulty Masarykovy univerzity

Naše škola s příjemným prostředím Vám je k dispozici. Naši vyučující vám rádi předají své znalosti. Můžeme vám nabídnout také naše poradenství. Každý z vás ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému vašemu požadavku. Naši vyškolení zaměstnanci se Vám budou plně věnovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav Dálného východu Filozofické fakulty

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Námi vyškolení zaměstnanci jsou vám k dispozici. Kromě studia nabízíme i seriózní přístup ke vzdělávání. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Nabízíme širokou škálu magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav botaniky a zoologie Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

Vdělání je pro nás priorita a proto u nás naleznete příjemné prostředí pro studium. V rámci našeho vzdělávání nabízíme serioznost. Využijte nabídky studia na naší střední škole. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra antropologie a zdravovědy Pedagogické fakulty

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Přesvědčte se o ochotě zaměstnanců naší školy. V rámci vzdělávání nabízíme také poradenství. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. V rámci vzdělávání předáváme své bohaté znalosti. Na našich seminářích se vždy dozvíte něco nového..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Laboratoř funkční genomiky a proteomiky Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Našim studentům při vzdělávání zaručujeme serioznost. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci, kteří vám předají své kvalitní znalosti. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše instituce nabízí. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra klasické filologie Filozofické fakulty

Příjemné prostředí naší instituce je připraveno na vaši návštěvu. Zaměstnáváme jen dobře vyškolené zaměstnance. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci. Přijďte využít i našich služeb poradenství. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra aplikované matematiky Matematicko-fyzikální fakulty

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. Naše instituce se zaručí za serioznost svých učitelů. K dispozici vám jsou vyškolení zaměstnanci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Přijďte se k nám přesvědčit o kvalitě našeho poradenství. Pomůžeme vám dosáhnout bakalářského titulu. Pomůžeme vám dosáhnout magisterského titulu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku