Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katedra analytické chemie Přírodovědecké fakulty

Naše škola s příjemným prostředím Vám je k dispozici. Při vzdělávání se u nás vždy setkáte s ochotou. Rádi vás přesvědčíme, že je naše vzdělávání velmi seriozní. Dbáme na vyškolenost našich zaměstnanců. Absolventům našich bakalářských oborů poradíme s výběrem nové práce. Poskytujeme i magisterské studium..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biochemický ústav Lékařské fakulty Masarykovy univerzity

U nás se můžete vzdělávat ve velmi příjemném prostředí. V naší instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Výuku v naší vzdělávací instituci zajišťuje personál na úrovni s dostatkem znalostí a zkušeností. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Nabízíme poradenské služby na nejvyšší úrovni. Zajišťujeme seriozní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra aplikovaných pohybových aktivit Fakulty tělesné kultury

Využijte možnost navštěvovat naši instituci ve velmi příjemném prostředí. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. Naši pracovníci mají bohaté znalosti svého oboru. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše instituce nabízí. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav českého jazyka a teorie komunikace Filozofické fakulty

Naše příjemné prostředí je jako stvořené pro vás. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá. V naší instituci nabízíme různé poradenské služby. Naše bakalářské obory jsou tu jen pro vás. Na naší instituci se můžete přihlásit i do magisterských oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav hudební vědy Filozofické fakulty

Vzdělávací služby v příjemném prostředí. U nás učí jen vyškolení zaměstnanci. Naši pracovníci vám odborně poradí. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Se znalostmi, které u nás získáte, si zajistíte skvělé uplatnění. Pomůžeme vám dosáhnout bakalářského titulu. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oddělení fyziologie a imunologie živočichů Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

Příjemné prostředí a komfortní služby přímo pro vás. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál. Možnost odborného poradenství jistě oceníte. Se vším rádi pomohou naši vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra výtvarné výchovy Pedagogické fakulty

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně i na dostatek vyškolených zaměstnanců. Studenti se u nás můžou těšit také na ochotu. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství. Naše škola se vyznačuje velkou seriozností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oddělení aplikované matematiky Ústavu matematiky a statistiky Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

Poskytneme vám naše služby ve velmi příjemném prostředí. Naši pracovníci vám odborně poradí. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí. Postaráme se o rozšíření vašich znalostí. Serioznost je naší vizitkou. Od našich vyškolených zaměstnanců se můžete mnohému naučit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra makromolekulární fyziky Matematicko-fyzikální fakulty

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme. Využijte jedinečné šance přihlásit se na náš magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Historický ústav Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

U naší instituce můžete využít vzdělávání v příjemném prostředí. Ochotu u nás nehrajeme. Obraťte se na naše poradenství. Specializujeme se na předávání nových znalostí. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku