Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Fakulta filozofická

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Doplňte si potřebné znalosti u nás. Ochotu pracovníků naší vzdělávací instituce vám zaručujeme. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Naše základní škola bude vyhovovat i těm nejnáročnějším dětem. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Evropský polytechnický institut, s.r.o.

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Přijďte studovat na naši střední školu. Záměrem našeho gymnázia je dostatečná vzdělanost dětí. Využijte specializované studium naší vysoké školy. Přihlaste se k nám a naučíme vás základy ekonomiky. Pomůžeme vám dosáhnout bakalářského titulu. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra mikrobiologie, výživy a dietetiky Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Naše poradenské služby jsou kompletní. Nechte se u nás vzdělávat kvalitně vyškolenými zaměstnanci. Můžeme Vám slíbit ochotu vyjít Vám vstříc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav dějin lékařství a cizích jazyků 1. LF

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Ochotu poradit vám se studiem od nás můžete očekávat. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. Pověření lidé naší organizace vám poskytnou odborné poradenství v různých oblastech vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra politologie a sociologie Právnické fakulty

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Spolehněte se na nás, jsme znalci v oboru vzdělání. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce klade velký důraz na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. U nás pracuje jen ochotný personál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro ekonomický výzkum a doktorské studium Univerzity Karlovy v Praze

Naši klienti se dobře cítí v příjemném prostředí naší budovy. Naši vyškolení zaměstnanci tu jsou pro vás. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalifikaci a zkušenosti našeho vždy ochotného personálu. Jsem seriózní vzdělávací instituce. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Důvěřujte našemu poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií

Cílem naší vzdělávací instituce bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné prostředí plné pohodové a klidné atmosféry. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci. Naše ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás velice důležitá. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oblasti vzdělávání. Poskytujeme i bakalářské studium. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta strojní Západočeské univerzity v Plzni

Zkuste se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Personál naší vzdělávací instituce rád poskytne i poradenství. Nabízíme veškerou odbornou znalost. Ručíme za seriozní jednání a přístup. Naši vyškolení zaměstnanci nabízí 100% služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České vysoké učení technické v Praze

Těšíme se na vaši návštěvu v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Spolehněte se, že u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Naše ochota pomoci Vám je pro nás zásadní. Pojďte studovat na naši vysokou školu. U nás můžete získat bakalářské vzdělání. Využijte jedinečné možnosti přihlásit se na náš magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra agroekologie a biometeorologie Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. Náš přístup je komplexní a seriózní. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Jsme znalci v oblasti vzdělávání. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost. Se vším rádi pomohou naši vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku