Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Univerzita obrany

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. U naší školy můžete počítat s ochotným přístupem. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České vysoké učení technické v Praze - Katedra biomedicínské informatiky Fakulty biomedicínského inženýrství

Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí naší instituce. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost personálu. Na ochotu členů naší instituce se můžete spolehnout. S naší pomocí navýšíte svoji znalostní kapacitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra fyziky atmosféry MFF UK

Dbáme na příjemné prostředí při vzdělávání. V rámci námi poskytovaných služeb garantujeme serioznost. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Od našich vyškolených zaměstnanců se můžete mnohému naučit. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Vrhněte se s námi do bakalářského studia. Neváhejte se přihlásit na naše magisterské obory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav evropské etnologie Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

Studium vás bude bavit v našem příjemném prostředí. Obraťte se na naše seriozní zaměstnance. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. Naše instituce je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícná. Poskytujeme poradenství, kterému můžete věřit. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum informačních technologií Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. Můžeme vám zaručit seriozní vzdělávání. Naši zaměstnanci jsou ochotní. Můžeme vám nabídnout také naše poradenství. Podporujeme rozvoj znalostí. Nechte se u nás vzdělávat kvalitně vyškolenými zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra ekologie a životního prostředí Přírodovědecké fakulty

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce věnují velké úsilí vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání. S radostí se s vámi podělíme o své bohaté znalosti. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav fyziky Fakulty stavební

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce se zaměřuje na serióznost. Ochota poradit Vám je pro nás důležitá. Personál naší vzdělávací instituce může v případě zájmu nabídnout i poradenství. Jsme instituce, která se zabývá předáváním znalostí druhým. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. Poskytujeme vzdělávací kurzy v oblasti stavebnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro výzkum a aplikace fuzzy modelování

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání. Naši studenti se u nás můžou vždy setkat s ochotou. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky seriózním zaměstnancům s dostatkem zkušeností i kvalifikace. Naši zaměstnanci vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra učitelství Husitské teologické fakulty

Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kvalitu a vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně na příjemné prostředí v interiérech naší budovy. Spolehněte se, že u nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Ochotu pracovníků naší instituce Vám zaručujeme. Poskytujeme kvalitní vzdělání díky svým širokým znalostem. Jsme velice seriozní institucí. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Absolventi našich magisterských oborů najdou svou práci velmi snadno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav právních dějin Právnické fakulty

Těšíme se na Vás v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání. Naše vzdělávací instituce klade vysoké nároky na znalosti, zkušenosti a osobní kvality zaměstnanců. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Představitelé naší instituce jsou při učení velice seriozní. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku