Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Oddělení anorganické chemie Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. V naší instituci pracují vyškolení zaměstnanci. Výsadou naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý personál. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra dějin umění Filozofické fakulty

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Zástupci naší školy jednají vždy na seriozní úrovni. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Přicházíme s možností studia architektury.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra fyziky nízkých teplot Matematicko-fyzikální fakulty

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí. Vyškolení zaměstnanci jsou naší prioritou. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Pomůžeme vám dosáhnout magisterského titulu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra algebry Matematicko-fyzikální fakulty

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. Odborné poradenství je jednou z mnoha služeb naší vzdělávací instituce. Pomůžeme vám nabýt nové znalosti, kterými oslníte své okolí. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Seminář dějin umění Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. Zabýváme se nejen vzděláváním a poradenstvím. V naší instituci pracují pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. Pro naši vzdělávací instituci je prioritou kvalitní personál s dostatkem znalostí a odbornou kvalifikací. Můžeme Vám slíbit ochotu vyjít Vám vstříc. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. Dbáme na to, aby naše semináře byly přínosné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav jazykovědy a baltistiky Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Přijďte využít i našich kvalitních služeb poradenství. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Zásadně nabízíme jen seriozní jednání. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Vyberte si z naší široké nabídky seminářů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Ústav fyziologie Lékařské fakulty

Naši zaměstnanci se zaměřili na vytvoření příjemného prostředí a přátelské atmosféry. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání. Důvěřujte naší znalosti. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Zabýváme se nejen vzděláváním a poradenstvím. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zárukou kvality naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra informačních technologií a technické výchovy Pedagogické fakulty

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Na našich bakalářských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra fyziky Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na vybudování příjemného prostředí. Specializujeme se na nabírání jen vyškolených zaměstnanců. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje tým zkušených odborníků s požadovanými znalostmi. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. Zajišťujeme seriozní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra mezinárodních vztahů Institutu politologických studií

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Ochotu poradit Vám nabízíme na prvním místě. Vzdělávání vedou naši vyškolení zaměstnanci. Osobní zodpovědnost a serioznost je u nás prioritní. U nás můžete získat bakalářské vzdělání. Jsme specialisté na magisterské obory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku