Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Centrum počítačové grafiky a vizualizace dat Fakulty aplikovaných věd

Vytváříme příjemné prostředí. Naše kvalitní vzdělávání stavíme také na ochotě našich lektorů. Využijte naše znalosti v oblasti vzdělávání. Přijďte využít i našich kvalitních služeb poradenství. Serioznost je pro nás důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav klinické biochemie a laboratorní diagnostiky 1. LF a VFN

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem. Ochotu pracovníků naší instituce Vám zaručujeme. K přání nebo požadavku každého z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně. Využijte naší nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Neváhejte se přihlásit na naše magisterské obory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum biblických studií Evangelické teologické fakulty

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. Serióznost je pro nás součástí vzdělávání. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. Od našich vyškolených zaměstnanců se vám dostane kvalitní výuky. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. Nabízíme dlouholetou praxi se znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra práva životního prostředí Právnické fakulty

Připravily jsme pro vás školící prostory v příjemném prostředí. Při vzdělávání se u nás vždy setkáte s ochotou. U nás se při výuce setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Zajišťujeme seriozní vzdělávání. Nebojte se využít i našich služeb poradenství. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra sociální a klinické farmacie Farmaceutické fakulty

Cílem naší vzdělávací instituce bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné prostředí plné pohodové a klidné atmosféry. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. Obraťte se na naše vyškolené zaměstnance. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra analytické chemie Přírodovědecké fakulty

Naše škola s příjemným prostředím Vám je k dispozici. Při vzdělávání se u nás vždy setkáte s ochotou. Rádi vás přesvědčíme, že je naše vzdělávání velmi seriozní. Dbáme na vyškolenost našich zaměstnanců. Absolventům našich bakalářských oborů poradíme s výběrem nové práce. Poskytujeme i magisterské studium..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biochemický ústav Lékařské fakulty Masarykovy univerzity

U nás se můžete vzdělávat ve velmi příjemném prostředí. V naší instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Výuku v naší vzdělávací instituci zajišťuje personál na úrovni s dostatkem znalostí a zkušeností. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Nabízíme poradenské služby na nejvyšší úrovni. Zajišťujeme seriozní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra aplikovaných pohybových aktivit Fakulty tělesné kultury

Využijte možnost navštěvovat naši instituci ve velmi příjemném prostředí. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. Naši pracovníci mají bohaté znalosti svého oboru. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše instituce nabízí. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav českého jazyka a teorie komunikace Filozofické fakulty

Naše příjemné prostředí je jako stvořené pro vás. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá. V naší instituci nabízíme různé poradenské služby. Naše bakalářské obory jsou tu jen pro vás. Na naší instituci se můžete přihlásit i do magisterských oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav hudební vědy Filozofické fakulty

Vzdělávací služby v příjemném prostředí. U nás učí jen vyškolení zaměstnanci. Naši pracovníci vám odborně poradí. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Se znalostmi, které u nás získáte, si zajistíte skvělé uplatnění. Pomůžeme vám dosáhnout bakalářského titulu. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku