Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vydavatelství při Západočeské univerzitě v Plzni

K nám se budete rádi chodit vzdělávat, máme pro vás připravené příjemné prostředí. Ochotný přístup je v naší vzdělávací instituci vždy na prvním místě. Můžete u nás využít službu poradenství. Na naše vyškolené zaměstnance je spolehnutí. Ke vzdělávání svých studentů vždy přistupujeme se seriózností. V naší knihovně najdete knihy od mnoha různých autorů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studentský farář Evangelické teologické fakulty

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Jsme znalí oboru. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou kvalitní, spolehliví a řádně vyškolení zaměstnanci. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Pardubice - Dislokované pracoviště Dopravní fakulty Jana Pernera

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. Jsme vzdělávací instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Rádi vám předáme své znalosti a dovednosti. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá. Naši vyškolení zaměstnanci se Vám budou plně věnovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav tělovýchovného lékařství 1. LF a VFN

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Můžeme vám nabídnout skvělé znalosti v mnoha oblastech. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. Naše vzdělávací instituce se zaměřuje na serióznost. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalifikaci, zkušenosti a ochotu personálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav politologie Filozofické fakulty

Nabízíme příjemné prostředí ke studiu. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou kvalitní, spolehliví a řádně vyškolení zaměstnanci. Se službami naší instituce a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Ochotní zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality poskytovaného vzdělání. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání a současně i na serioznost zaměstnanců a jejich vystupování na úrovni. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek přátel Evangelické teologické fakulty

Základem pro dobré učení je příjemné prostředí. Představitelé naší instituce jsou při učení velice seriozní. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost. Jsme instituce, která poskytuje poradenství v oblastech vzdělávání. V naší vzdělávací instituci získáte mnoho nových znalostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ekonomická fakulta

Zařídíme vám příjemné prostředí k učení. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou pouze kvalitní pedagogové. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství. V naší instituci pracují vyškolení zaměstnanci. Nabízíme kvalitní výuku zejména ekonomiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Přírodovědecká fakulta

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. Výsadou zaměstnanců naší vzdělávací instituce je přirozená autorita, znalost oboru a kultivovaný projev. Na naší instituci se můžete přihlásit do bakalářských oborů. Absolventi našich magisterských oborů najdou svou práci velmi snadno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta chemické technologie

K nám se budete rádi chodit vzdělávat, máme pro vás připravené příjemné prostředí. Náš personál disponuje praxí a znalostí v oboru. Naše poradenství vám přinese mnoho důležitých informací. V naší instituci se setkáte s ochotným přístupem vůči všem. Naše vzdělávací instituce je velice seriozní. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Nabízíme studium prestižních magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra ekonomie Obchodně podnikatelské fakulty

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Poskytujeme odbornou znalost. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Naše instituce se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Přijďte se k nám přesvědčit o kvalitě našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku