Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Univerzita Jana Amose Komenského Praha

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. Se službami naší instituce a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Využijte specializované studium naší vysoké školy. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní. Neváhejte využít i možnosti ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta managementu

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Doporučujeme studium na naší vysoké škole, která se u svých studentů těší oblibě. Díky naší instituci se můžete stát profesionálním fotografem. Jsme specialisté na ekonomiku. Poskytujeme i bakalářské studium. Získejte studiem na našich oborech magisterský titul. Naše knihovna se specializuje na odborné knížky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zahradnická fakulta

Naši klienti se dobře cítí v příjemném prostředí naší budovy. Seriozní jednání je součástí naší kladné reputace. Naši vyškolení zaměstnanci se budou snažit naučit vás něco nového. Nezavírejte oči před poznáním a přijďte k nám prohloubit své znalosti. Jedním z našich studijních oborů je i architekt. Absolventi našich bakalářských oborů najdou svou práci velmi snadno. Poskytujeme i magisterské studium..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta pedagogická- Vysoká škola

Naše instituce disponuje příjemným prostředím. Naše ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás velice důležitá. Naši pracovníci Vám rádi předají své pestré znalosti. Naše střední škola učí zábavnou formou. Jsme specialisté na ekonomiku. Jsme ti praví, pokud vás zajímají vzdělávací semináře. Neváhejte se přihlásit na naše bakalářské obory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vydavatelství při Západočeské univerzitě v Plzni

K nám se budete rádi chodit vzdělávat, máme pro vás připravené příjemné prostředí. Ochotný přístup je v naší vzdělávací instituci vždy na prvním místě. Můžete u nás využít službu poradenství. Na naše vyškolené zaměstnance je spolehnutí. Ke vzdělávání svých studentů vždy přistupujeme se seriózností. V naší knihovně najdete knihy od mnoha různých autorů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studentský farář Evangelické teologické fakulty

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Jsme znalí oboru. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou kvalitní, spolehliví a řádně vyškolení zaměstnanci. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Pardubice - Dislokované pracoviště Dopravní fakulty Jana Pernera

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. Jsme vzdělávací instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Rádi vám předáme své znalosti a dovednosti. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá. Naši vyškolení zaměstnanci se Vám budou plně věnovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav tělovýchovného lékařství 1. LF a VFN

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Můžeme vám nabídnout skvělé znalosti v mnoha oblastech. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. Naše vzdělávací instituce se zaměřuje na serióznost. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalifikaci, zkušenosti a ochotu personálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav politologie Filozofické fakulty

Nabízíme příjemné prostředí ke studiu. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou kvalitní, spolehliví a řádně vyškolení zaměstnanci. Se službami naší instituce a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Ochotní zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality poskytovaného vzdělání. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání a současně i na serioznost zaměstnanců a jejich vystupování na úrovni. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek přátel Evangelické teologické fakulty

Základem pro dobré učení je příjemné prostředí. Představitelé naší instituce jsou při učení velice seriozní. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost. Jsme instituce, která poskytuje poradenství v oblastech vzdělávání. V naší vzdělávací instituci získáte mnoho nových znalostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku