Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Stavovská unie studentů VŠCHT Praha

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se vám bude dobře studovat. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou. Zaměstnanci naší instituce Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně vzdělávání v různých oblastech. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci. Vyberte si to pravé studium na naší vysoké škole.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CEMS Students and Alumni Association

Nabízíme výuku v příjemném prostředí a přátelské atmosféře. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. Naši zaměstnanci jsou ochotní. Rozšiřte si u nás své znalosti. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slezská univerzita v Opavě

Naše instituce nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a vyškolení zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. Jsme ochotni brát ohled na potřeby každého studenta. Zamiřte také do naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola aplikovaného práva, s.r.o.

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. V rámci našeho vzdělávání nabízíme serioznost. Jsme ochotni brát ohled na potřeby každého studenta. Máme dostatek znalostí v oblasti vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Vyberte si to pravé studium na naší vysoké škole. Absolventi našich bakalářských oborů najdou svou práci velmi snadno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Akademie veřejné správy, o.p.s.

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Na serioznost naší vzdělávací instituce se můžete spolehnout. Nabízíme dlouholetou praxi se znalostmi. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí vysoká kvalita poskytovaného vzdělání a současně i dostatek vyškolených zaměstnanců. Přihlaste se na naše zajímavé semináře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Matematický ústav v Opavě

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. V naší vzdělávací instituci byla ochota vždy samozřejmostí. Naše základní škola splní vaše náročné požadavky. Přihlaste se k nám a naučíme vás základy ekonomiky. Zabýváme se semináři z různých oblastí. Naše knihovna je připravena na Vaši návštěvu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta užitého umění a designu

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. U nás vás budou učit jen vyškolení zaměstnanci. Nabízíme seriozní vzdělávání. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně vzdělávání. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta ekonomicko-správní

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zcela k dispozici. Učíme každého s velkou ochotou. Přihlaste se k nám a naučíme vás základy ekonomiky. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta biomedicínského inženýrství

Chcete-li se dál vzdělávat, nabízíme vám k tomu mimo jiné i příjemné prostředí. Personál naší vzdělávací instituce může v případě zájmu nabídnout i poradenství. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. Ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás podstatná. Nabízíme možnost kvalitního studia na vysoké škole. Využijte našeho kvalitního studia architektury. S našimi semináři budete spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra genetiky a šlechtění Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. Můžete se spolehnout, že u nás pracují jen zkušení znalci svého oboru. Zaměstnáváme vyškolené zaměstnance. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Snažíme se o všestranný a ochotný přístup. V naší instituci nabízíme různé poradenské služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku