Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Fakulta technologie ochrany prostředí

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. U nás se naučíte mnoha znalostem. Nabízíme zaručenou serioznost. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce v rámci poskytovaného poradenství ochotně zodpoví všechny dotazy Spolehněte se na kvalitní vyškolení našich zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta podnikohospodářská

K úspěšnému studiu vám dopomůže naše příjemné prostředí. V naší instituci si skvěle obohatíte své znalosti. Naše vysoká škola je vyhledávaná mnoha studenty. Zabýváme se ekonomikou. Jsme tím správným místem, pokud se chcete naučit něco o podnikání. Na naší instituci se můžete přihlásit do bakalářských oborů. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zkušebna stavebně truhlářských výrobků při Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě

Pro své studenty jsme připravili příjemné prostředí. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou kvalitní, spolehliví a řádně vyškolení zaměstnanci. Jsme znalí oboru. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, o.p.s.

Naši klienti se dobře cítí v příjemném prostředí naší budovy. V naší vzdělávací instituci se pyšníme bohatými znalostmi. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Naše vzdělávací instituce poskytuje také odborné poradenství. Naše vysoká škola je vyhledávaná mnoha studenty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav technické a experimentální fyziky ČVUT

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí, které si zamilujete. Naši vyškolení zaměstnanci vyučují zajímavým způsobem. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Náš systém vzdělávání je velice seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filozofická fakulta

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Využijte naši spolehlivou mateřskou školu. Naše gymnázium se zaměřuje na velmi kvalitní vzdělání dětí. Studujte u nás podnikání. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor. Navštivte také naši vlastní knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Akademie J. A. Komenského oblast Česká Lípa

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle vysoké kvality poskytovaného vzdělání i vysokou úroveň odborného poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na znalosti a odbornost týmu zaměstnanců. Naše instituce se zaručí za serioznost svých učitelů. Poskytujeme semináře z různých oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dopravní fakulta Jana Pernera

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. Využijte také naše poradenství v oblasti vzdělávání. Dáme vám k dispozici naše vyškolené zaměstnance. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Získejte studiem na našich oborech bakalářský titul. Na naší instituci se můžete přihlásit i do magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Academia Rerum Civilium - Vysoká škola politických a společenských věd, s.r.o.

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Pojďte studovat na naši vysokou školu. Na našich seminářích se vždy dozvíte něco nového. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Přímo u nás najdete také bohatě naplněnou knihovnu. Zaručíme vám odpovídající ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra chemie Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním. Základem našeho úspěchu je serioznost. V naší instituci vedou poradenské služby pouze kvalifikovaní zaměstnanci. Naše ochota pomoci Vám je pro nás zásadní. Každý si u nás může rozšířit své znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku