Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Digitální laboratoř

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. U nás se můžete spolehnout na seriozní úroveň vzdělání. Máme pro vás pouze vyškolené zaměstnance. Pomůžeme vám stát se fotografem na úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

New York University

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Ke vzdělávání svých studentů vždy přistupujeme se seriózností. Naše studenty učí jen vyškolení zaměstnanci. Rádi předáme své znalosti všem věkovým kategoriím. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Husitská teologická fakulta

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. Doplňte zaměstnancům vzdělání pravidelným vyškolením, které nabízí naše instituce. Připravujeme semináře pro začátečníky i pokročilé. Otevřeli jsme pro vás bohatou knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola ekonomická v Praze - Institut krizového managementu VŠE v Praze

Naše instituce nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Je pro nás důležité ochotné jednání se zákazníky. Rozšíříme vaše znalosti. Na naší vysoké škole získáte potřebné vzdělání. Vyberte si nějakou z našich možností ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

University of New York in Prague, s.r.o.

Využijte šance navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru. S naším poradenstvím si zajistíte to pravé vzdělávání. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem odborného a seriózního personálu. Kvalita vzdělávání je pro nás důležitá, a tak u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. U nás můžete získat bakalářské vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá vysoká škola ekonomických studií, s.r.o.

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči vám a vašim požadavkům. Naše vysoká škola je vyhledávaná mnoha studenty. Zabýváme se ekonomikou. Jsme škola pro podnikání. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme. Využijte možnosti přihlásit se na náš magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta hospodářská- Vysoká škola

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Pomůžeme vám rozšířit si znalosti. Naše ochota pomoci Vám je pro nás zásadní. Naše škola se zaměřuje na vyučování ekonomiky. Získejte studiem na našich oborech bakalářský titul. Poskytujeme i magisterské studium. V naší knihovně najdete mnoho podkladů pro studium..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta filozofická

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Doplňte si potřebné znalosti u nás. Ochotu pracovníků naší vzdělávací instituce vám zaručujeme. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Naše základní škola bude vyhovovat i těm nejnáročnějším dětem. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Evropský polytechnický institut, s.r.o.

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Přijďte studovat na naši střední školu. Záměrem našeho gymnázia je dostatečná vzdělanost dětí. Využijte specializované studium naší vysoké školy. Přihlaste se k nám a naučíme vás základy ekonomiky. Pomůžeme vám dosáhnout bakalářského titulu. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra mikrobiologie, výživy a dietetiky Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Naše poradenské služby jsou kompletní. Nechte se u nás vzdělávat kvalitně vyškolenými zaměstnanci. Můžeme Vám slíbit ochotu vyjít Vám vstříc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku