Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katedra společenských věd Fakulty stavební

Poskytneme vám naše služby ve velmi příjemném prostředí. V naší instituci se setkáte s ochotným přístupem vůči všem. Naše vzdělávací instituce klade velký důraz na znalosti, zkušenosti a odbornost zaměstnanců, neboť naším cílem je zajistit vysokou úroveň vzdělání. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci. Vzdělávání vykonáváme velmi seriozně. Přijďte využít i našich kvalitních služeb poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra železničních staveb Fakulty stavební

Využijte šance navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Vzdělávání vedou naši vyškolení zaměstnanci. Nechte se u nás zcela seriózně vzdělávat kvalitními zaměstnanci. U nás máte jistotu, že vám v rámci vzdělávání pomohou opravdoví znalci svého oboru. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce v rámci poskytovaného poradenství ochotně zodpoví všechny dotazy Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav technické matematiky Fakulty strojní

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti. Naše rady vám výrazně pomohou. U nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Jsme škola, která si zakládá na velké serioznosti. Absolventi našich bakalářských oborů najdou svou práci velmi snadno. Využijte jedinečné možnosti přihlásit se na náš magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra slavistiky Filozofické fakulty

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci působí kvalifikovaný personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte. Jsme škola pro podnikání. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Na našich magisterských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra informatiky a počítačů Přírodovědecké fakulty

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Zkušenosti personálu naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality vzdělání i poskytovaného poradenství. Rozšíříme vaše znalosti. Naši vyškolení zaměstnanci vám rádi předají své vědomosti. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav ošetřovatelství a porodní asistence Lékařské fakulty

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. Naše bohaté znalosti předáváme svým studentům. Naší serioznosti můžete důvěřovat. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Studium našich magisterských oborů je velice žádané.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

European Academy in Prague

European Academy in Prague nabízí přípravné programy pro přístup k vysokoškolskému vzdělávání v České republice s kompletní řadou vzdělávacích a adaptivní služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hornicko-geologická fakulta

Příjemné prostředí pro vzdělávání je naší zásadou. U nás pracují jen opravdoví znalci v oblasti vzdělání. Využijte specializované studium naší vysoké školy. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Vrhněte se s námi do bakalářského studia. Neváhejte se přihlásit na naše magisterské obory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoké učení technické v Brně

V naší vzdělávací instituci máme opravdu příjemné prostředí. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Specializujeme se na výuku ekonomiky. Vzdělání v oboru architekt vám rádi umožníme. Poskytujeme semináře z různých oborů. Pomůžeme vám dosáhnout bakalářského titulu. Přímo v naší instituci najdete také bohatě naplněnou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mendelova zemědělská a lesnická univerzita

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. Ve všem vám poradíme. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním. Naší mateřské škole můžete věřit. Doporučujeme studium na naší vysoké škole, která se u svých studentů těší oblibě. Vedeme kurzy fotografování pro začátečníky. Využijte možnosti navštívit naši vybavenou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku