Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katedra speciální geodézie Fakulty stavební

Naše služby se vyznačují velmi příjemným prostředím. Naše instituce poskytuje možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci. Ochotu pracovníků naší instituce Vám zaručujeme. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. Rádi vás přesvědčíme, že je naše vzdělávání velmi seriozní. Naše znalosti můžete využít při svém vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav mechaniky, biomechaniky a mechatroniky Fakulty strojní

Poskytneme vám naše služby ve velmi příjemném prostředí. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání. Naše vzdělávací instituce poskytuje také odborné poradenství. Zaručíme se za kvalitu a spolehlivost našich vyškolených zaměstnanců. Studium u nás vás obohatí skvělými znalostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra psychologie a sociální práce Filozofické fakulty

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce pravidelně pečují o interiéry naší budovy a vytváří tak příjemné a čisté prostředí plné souladu a harmonie. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přání každého z vás. Námi vyškolení zaměstnanci jsou zde pro vás. Nabízíme kvalitní služby střední školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra elektroenergetiky Fakulty elektrotechnické

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou naše instituce nabízí. Ručíme za serioznost, profesionalitu a odbornost. Zabýváme se nejen vzděláváním a poradenstvím. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra mikroelektroniky Fakulty elektrotechnické

Naše vzdělávací instituce vám zaručí ničím nerušenou výuku v příjemném prostředí. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Důvěřujte naší serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta strojního inženýrství

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Ukončením našeho studia získáte bakalářský titul. Neváhejte se přihlásit na naše magisterské obory. V naší instituci můžete navštívit také knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ekonomicko-správní fakulta

Náš institut s příjemným prostředím si zamilujete. Jsme specialisté na poradenství v oblasti vzdělávání a školství. Přijďte studovat na naši střední školu. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Vedeme kurzy podnikání pro začátečníky. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce. Poskytujeme knihovnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farmaceutická fakulta

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Nevíte-li si rady, obraťte se na naše poradenství. Znalosti, které máme, vám zajistí perfektní vzdělávání. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Využijte specializované studium naší vysoké školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technologické a inovační centrum ČVUT

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Jsme odborníci na poradenství. Naši vyučující vám rádi předají své znalosti. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. Zajišťujeme provoz vysoké školy. Naučte se být profesionálním fotografem. Přihlaste se ke studiu architektury. Vyberte si z naší široké nabídky seminářů. Poskytujeme i bakalářské studium. Nabízíme vzdělávání na magisterské úrovni. Přijďte si vybrat do naší bohatě vybavené knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku