Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katedra fyziky Fakulty stavební

Naše služby se vyznačují velmi příjemným prostředím. Jsme specialisté na předávání znalostí. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. K přání nebo požadavku každého z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně. Na našich seminářích se vždy dozvíte něco nového.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra ocelových a dřevěných konstrukcí Fakulty stavební

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. Máme znalosti v mnoha oborech. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Poskytujeme i bakalářské studium. Získejte studiem na našich oborech magisterský titul.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra výchovy k občanství Pedagogické fakulty

U nás je příjemné prostředí na vdělávání. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem. Na naší instituci se můžete přihlásit do bakalářských oborů. Absolventi našich magisterských oborů najdou svou práci velmi snadno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav techniky prostředí Fakulty strojní

Vytváříme příjemné prostředí. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Využijte možnosti seriózního vzdělání vedeného našimi kvalitními zaměstnanci. U nás se vám dostane výborných znalostí ve vámi zvoleném oboru. Na ochotu členů naší instituce se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra jazyků Fakulty elektrotechnické

Využijte šance navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou ochotní, mají příjemné vystupování a kultivovaný projev. U nás dosáhnete vzdělání s perfektní znalostí z mnoha odvětví. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností. Vzdělávání vedou naši vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra fyziologie a patofyziologie Lékařské fakulty

Příjemné prostředí je naším krédem. Celá naše škola má velice ochotný přístup. Na serioznost naší vzdělávací instituce se můžete spolehnout. Jsme profesionálové, kteří se vyznají. Naši pracovníci vám odborně poradí. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Nabízíme širokou škálu magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola obchodní a hotelová, s.r.o.

Vytváříme příjemné prostředí. Spolehněte se na nás, jsme znalci v oboru vzdělání. Nabízíme zaručenou serioznost. V rámci poskytovaného vzdělání nabízí naše vzdělávací instituce i poradenství. Na naší instituci se můžete přihlásit do bakalářských oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ostravská univerzita v Ostravě - Fakulta sociálních studií

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Na serioznost naší školy se můžete spolehnout. Zajišťujeme pouze vyškolené zaměstnance. Poskytneme vám v rámci naší instituce opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. Díky naší knihovně prožijete s knižními hrdiny spoustu nových příběhů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta informatiky

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Využijte specializované studium naší vysoké školy. U nás se můžete věnovat i studiu architektury. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Studium našich magisterských oborů je velice žádané. Vášniví čtenáři si jistě rádi najdou cestu do naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta architektury

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. Naším cílem je prohloubení znalostí a dovedností. I vy se můžete díky nám stát profesionálním fotografem. U nás porozumíte architektuře. Součástí naší instituce je i knihovna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku