Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ústav lázeňské medicíny 1. LF

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. Naučíme vás, jak efektivně využít své znalosti. Představitelé naší vzdělávací instituce disponují velkou ochotou. Serióznost vzdělávání Vám můžeme slíbit. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství. K dispozici vám jsou vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Ústav soudního lékařství a medicínského práva Lékařské fakulty

Prioritou naší vzdělávací instituce je nejenom vysoká kvalita poskytovaného vzdělání, ale i příjemné a harmonické prostředí. Seriózní zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Důvěřujte naší znalosti. Ochota je důležitá. Odborné poradenství je jednou z mnoha služeb naší vzdělávací instituce. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra financí Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. Přednášky našich vyškolených zaměstnanců upoutají vaši pozornost. Jsme odborníci na poradenství. Serioznost je pro nás prvořadá. Naše instituce se specializuje na vzdělávání v oblasti podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav lékařské chemie a biochemie 2. LF

Hlavní předností naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Máme pouze vyškolené zaměstnance. Přijďte se k nám přesvědčit o kvalitě našeho poradenství. Spolehněte se na nás, jsme znalci v oboru vzdělání. Jsem seriózní vzdělávací instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav vědeckých informací 2. LF

V budově naší vzdělávací instituce na vás dýchne přátelská atmosféra velmi příjemného prostředí. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. V budově naší vzdělávací instituce je možné využít i poradenství od našich zaměstnanců. Zaručíme se za ochotu svých zaměstnanců. Znalosti, které máme, vám zajistí perfektní vzdělávání. Serióznost je vždy prioritou naší instituce. Přijďte si vybrat do naší bohatě vybavené knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav klinické biochemie a hematologie Lékařské fakulty a FN Plzeň

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. V naší vzdělávací instituci klademe důraz nejenom na nadstandardní kvalitu poskytovaného vzdělání, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. V naší instituci vedou poradenské služby pouze kvalifikovaní zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi. Díky našim vyškoleným zaměstnancům vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav hygieny a preventivního lékařství Lékařské fakulty v Hradci Králové

Díky vkusnému vybavení a doplňkům může naše vzdělávací instituce nabídnout příjemnou atmosféru i prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci tu jsou pro vás. Možnost odborného poradenství v oboru vzdělávání jistě oceníte. V naší vzdělávací instituci klademe důraz nejenom na nadstandardní kvalitu poskytovaného vzdělání, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Pomůžeme vám s prohloubením vašich znalostí. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav primární a preprimární edukace Pedagogické fakulty - Univerzita Hradec Králové

Při vašem vzdělávání vám zaručujeme příjemné prostředí. Naše poradenství vám přinese mnoho důležitých informací. Zajišťujeme pouze vyškolené zaměstnance. Postaráme se o rozvoj vašich znalostí. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Nabízíme serióznost při vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Pardubice - Výzkumné centrum při Fakultě chemicko-technologické

Naše vzdělávací instituce nabízí svým klientům příjemné prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci se budou snažit naučit vás něco nového. Neváhejte kontaktovat naši seriozní vzdělávací instituci. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí. Poskytujeme odbornou znalost. Poskytujeme speciální poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra hudební výchovy Pedagogické fakulty

Naše vzdělávací instituce poskytuje velmi příjemné prostředí i skvělou výuku. Na naše vyškolené zaměstnance je spolehnutí. Poskytujeme 100% serioznost. Přihlaste na nějaký z našich bakalářských oborů. Využijte jedinečné šance přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku