Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katedra vyšší geodézie Fakulty stavební

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Disponujeme vyškolenými zaměstnanci. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. Naše vzdělávací instituce klade vysoké nároky na znalosti, zkušenosti a osobní kvality zaměstnanců. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav jazyků Fakulty strojní

Nabízíme výuku v příjemném prostředí, které svým projevem vytváří velmi útulnou a klidnou atmosféru. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše instituce nabízí. Naše studenty učí jen vyškolení zaměstnanci. Můžeme vám zaručit seriozní vzdělávání. Máme velké znalosti k učení druhých.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra romanistiky Filozofické fakulty

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí pro všechny své studenty i návštěvníky. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce věnuje velkou péči úrovni poskytovaného vzdělání. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Jsme tím správným místem, pokud se chcete naučit něco o podnikání. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum celoživotního vzdělávání Přírodovědecké fakulty

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Garantujeme vám řádně vyškolené zaměstnance. U nás můžete získat znalosti potřebné k vykonávání vaší práce. Můžete u nás využít službu poradenství. Naši zaměstnanci jsou ochotní. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči vám a vašim požadavkům. Na našich seminářích se vždy dozvíte něco nového..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra kybernetiky Fakulty elektrotechnické

Příjemné prostředí a komfortní služby přímo pro vás. Naše vzdělávací instituce má velké znalosti v různých oborech. Každému z vás poskytujeme maximálně seriózní přístup. Naši vyškolení zaměstnanci vám rádi předají své vědomosti. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Provozujeme obchodní akademii zajišťující výuku čtyřletého oboru s možností zaměření na všeobecnou ekonomiku, výpočetní techniku, jazyky a veřejnou správu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta stavební

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. U nás vás budou učit jen vyškolení zaměstnanci. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Přicházíme s možností studia architektury. Absolventům našich bakalářských oborů poradíme s výběrem nové práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta stavební

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí svých učeben. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost. V naší instituci máme vzdělané zaměstnance s bohatými znalostmi. Zaměstnáváme jen vyškolené zaměstnance. Jsme tím správným místem, pokud se chcete stát fotografem. V naší knihovně najdete knihy od mnoha různých autorů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta chemická

Využijte služby v našem příjemném prostředí. I pro vás máme připraveny v rámci naší instituce velmi užitečné rady. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a řádně vyškolených zaměstnanců. V naší vzdělávací instituci působí kvalifikovaný personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu. Využijte příležitost a studujte na naší vysoké škole. V rámci naší instituce můžete navštívit i knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Digitální laboratoř

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. U nás se můžete spolehnout na seriozní úroveň vzdělání. Máme pro vás pouze vyškolené zaměstnance. Pomůžeme vám stát se fotografem na úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku