Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra církevního práva Cyrilometodějské teologické fakulty

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí vhodné pro vzdělávání. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na osobní kvality zaměstnanců, jejich kultivovaný projev a vyškolení. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání. Využijte možnosti navštívit naši vybavenou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví Lékařské fakulty Masarykovy univerzity

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. Naše vzdělávací instituce Vám přináší bohaté znalosti. Jsme seriozní. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. U nás je ochota vždy zaručena. Můžete také využít našeho osobního poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra trestního práva Právnické fakulty

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Zaručujeme vám ochotu jednat s každým studentem ohledně jeho vzdělávacích potřeb. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Můžeme vám zaručit seriozní vzdělávání. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Spolehněte se, že u nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oddělení fyziologie a anatomie rostlin Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

Zařídíme vám příjemné prostředí k učení. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. U nás získáte znalosti z různých oborů. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra českého jazyka a literatury Pedagogické fakulty

Nabízíme naše služby v příjemném prostředí. Vzdělávání vykonáváme velmi seriozně. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. V případě potřeby vám naše instituce ochotně poskytne kvalitní poradenství. Přihlaste své děti do naší základní školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav fyziky kondenzovaných látek Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

Náš institut s příjemným prostředím si zamilujete. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. Zásadně nabízíme jen seriozní jednání. Ochotně se vám přizpůsobíme. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra muzikologie Filozofické fakulty

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. Naše vzdělávací instituce poskytuje práci jen vyškoleným zaměstnancům. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství. U nás získáte znalosti z různých oborů. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Při vzdělávání se u nás vždy setkáte s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Institut celoživotního vzdělávání Filozofické fakulty

Zařídíme vám příjemné prostředí k učení. Naši zaměstnanci jsou řádně vyškolení. Ochota pomoci každému z našich studentů je pro nás důležitá. Po vystudování našich bakalářských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu. Naše magisterské obory tu jsou jen pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra filozofie Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. S naším poradenstvím jsou klienti nadmíru spokojeni. Našim studentům při vzdělávání zaručujeme serioznost. U nás je ochota vždy zaručena. Nabízíme kvalitní služby střední školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra geologie Přírodovědecké fakulty

Neváhejte se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a řádně vyškolených zaměstnanců. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce věnuje velkou péči úrovni poskytovaného vzdělání. Přijďte využít i našich služeb poradenství. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. S naším vzděláváním získáte nové znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku