Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ústav informačních studií a knihovnictví Filozofické fakulty

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Vaše přání a veškeré požadavky u nás vždy ochotně vyřídíme. Máme pouze vyškolené zaměstnance. Zaručujeme 100% znalost věci. Ve vzdělávání využíváme serióznost. V případě, že si nejste jisti, můžete využít naše poradenství. Knihovna je zde otevřena pro děti i pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav řeckých a latinských studií Filozofické fakulty

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti našich pedagogů. Studium našich bakalářských oborů je velice žádané. Pomůžeme vám dosáhnout magisterského titulu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra anglického jazyka Pedagogické fakulty

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. V naší instituci pracují pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. I vy zaručeně oceníte náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému požadavku. Každý rodič ocení služby naši základní školy. Na našem gymnázium se vaše děti naučí samostatnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra politologie a evropských studií Filozofické fakulty

Budova naší vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí a přátelskou atmosféru. Naši vynikající pedagogové jsou připraveni předat vám své znalosti. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalifikaci, zkušenosti a ochotu personálu. V naší instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra geofyziky Matematicko-fyzikální fakulty

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Poskytujeme zavedené služby poradenství. Dáme vám k dispozici naše vyškolené zaměstnance. Pro naši vzdělávací instituci je samozřejmostí ochotný a vysoce kvalifikovaný personál s dostatkem zkušeností, který zajistí nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. U nás si svůj seminář vybere opravdu každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra algebry a geometrie Přírodovědecké fakulty

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se vám bude dobře studovat. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabízí svůj čas a vědomosti. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra botaniky Přírodovědecké fakulty

Poskytujeme služby v příjemném prostředí. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat. Personál naší vzdělávací instituce je schopen díky svým kvalitám poskytnout vzdělání i poradenství na úrovni. Můžeme Vám zaručit vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. S radostí se podělíme o své bohaté znalosti. Naše magisterské obory tu jsou jen pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Ústav lékařské biofyziky Lékařské fakulty

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na osobní kvality zaměstnanců, jejich kultivovaný projev a vyškolení. Učíme každého s velkou ochotou. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství. Poskytujeme kvalitní vzdělání díky svým širokým znalostem. Na serioznost naší školy se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Laboratoř experimentální medicíny při Dětské klinice Lékařské fakulty

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. Se vším rádi pomohou naši vyškolení zaměstnanci. Vedení naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kultivovaný projev a znalosti personálu. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství. Naše vzdělávací instituce se zaměřuje na serióznost. Celá naše škola má velice ochotný přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra primární pedagogiky Pedagogické fakulty

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. Naši zaměstnanci oplývají širokými znalostmi svého oboru. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. Obraťte se na naše vyškolené zaměstnance. Jsme ochotní. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku