Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Agentura Rady vysokých škol Univerzity Karlovy v Praze

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Zaměřujeme se na odbornou znalost a dovednost. Ochotu u nás nehrajeme. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotný a seriózní přístup zaměstnanců. S naším poradenstvím jsou klienti nadmíru spokojeni. Využijte specializované studium naší vysoké školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav fyziologie Lékařské fakulty v Hradci Králové

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. Disponujeme mnoha znalosti z různých odvětví. Poskytujeme možnost bakalářského studia. Využijte jedinečné možnosti přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pedagogická fakulta

Poskytujeme odbornou výuku v příjemném prostředí. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Management naší vzdělávací instituce se zaměřil na kvality a ochotu zaměstnanců. Zaměstnanci naší instituce Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně vzdělávání v různých oblastech. Naše vzdělávací instituce má velké znalosti v různých oborech. Využijte možnosti přihlásit na náš bakalářský obor. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta ekonomická Západočeské univerzity v Plzni

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. Máme pro vás pouze vyškolené zaměstnance. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Dáváme důraz na vyučování ekonomiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Právnická fakulta

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Využijte nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. Naši pracovníci vám odborně poradí. Rozšíříme vaše znalosti. Vaše přání v rámci naší instituce vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Zástupci naší školy jsou velice ochotní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav patologické fyziologie 1. LF

V naší instituci vás určitě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Zakládáme si na seriozním jednání. Poskytujeme zavedené služby poradenství v oboru vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Hradec Králové - Historický ústav Filozofické fakulty

V budově naší vzdělávací instituce nabízíme kvalitní vzdělání a vkusně zařízené prostory skýtající příjemné a pohodové prostředí. Zaměstnanci naší instituce Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně vzdělávání v různých oblastech. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. Za vaše peníze se vám dostane nejlepších služeb od našich vyškolených zaměstnanců. Vaše znalostí se díky nám zlepší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masarykova univerzita

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství. Naše škola je tu pro to, aby vám předala potřebné znalosti. Naše vzdělávací instituce podporuje ochotu a serióznost našich zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra anatomie a biomechaniky Fakulty tělesné výchovy a sportu

Těšíme se na Vás v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Naši pracovníci vám odborně poradí. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě. Přesvědčte se sami o tom, jak seriózní služby poskytujeme. Naši vyškolení zaměstnanci vám budou poskytovat nepřetržitou pozornost. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra historie Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

Studium vás bude bavit v našem příjemném prostředí. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. Zaručíme vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem. Rozvíjíme základní znalosti dovednosti a postoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku