Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katedra ruského jazyka a literatury Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Na základě našich znalostí pro vás připravíme kvalitní vzdělávání. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost výuky pro všechny studenty. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav ošetřovatelství Fakulty zdravotnictnických věd

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. V naší vzdělávací instituci získáte mnoho nových znalostí. Jednotlivé školy vám rádi poradí s vašimi otázkami. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ateliér multimédia Fakulty výtvarných umění

Nabízíme příjemné prostředí ke studiu. V naší instituci pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. V naší instituci máme vzdělané zaměstnance s bohatými znalostmi. Naše instituce se zaručí za serioznost svých učitelů. Jsme vzdělávací instituce s ochotným přístupem. S naším poradenstvím si zajistíte to pravé vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko vědeckých informací 3. LF

Příjemné prostředí naleznete u nás. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškolení tak, aby mohli odvádět kvalitní práci. Naše škola se vyznačuje velkou seriozností. Máme pro vás připravenou bohatou a zajímavou knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra církevních dějin a práva Husitské teologické fakulty

Příjemné prostředí naší instituce nabízí velmi kvalitní vzdělávání. Naše vzdělávací instituce je díky zkušenostem a vysoké kvalifikaci personálu schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání i odborného poradenství. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. Dostatek seriózního a kvalifikovaného personálu je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Můžeme vám garantovat vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce zajistila zkušený personál s požadovanými znalostmi splňující náročná kritéria výběru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra mezinárodního práva Právnické fakulty

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí. Naší doménou je kvalitní poradenství. Spolehněte se na nás, na odborníky znalé v oboru vzdělávání. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přání každého z vás. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra divadelní vědy Filozofické fakulty

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství. Jsme ochotní vám pomoci s vašim vzděláním. Nabízíme vzdělávání na bakalářské úrovni. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra anorganické chemie Přírodovědecké fakulty

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Obraťte se na naše seriozní zaměstnance. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně vzdělávání. Postaráme se o rozvoj vašich znalostí. Námi vyškolení zaměstnanci jsou vám k dispozici. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra tělesné výchovy Přírodovědecké fakulty

Naše vzdělávací instituce má zázemí v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle vysoké kvality poskytovaného vzdělání i vysokou úroveň odborného poradenství. Základem našeho úspěchu je serioznost. Naše vzdělávací instituce Vám přináší bohaté znalosti. U nás se setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav patologické fyziologie Lékařské fakulty Masarykovy univerzity

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost při výuce jakéhokoli oboru. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Naše instituce je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícná. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku