Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ústav lékařské etiky a humanitních základů medicíny 2. LF

Příjemné prostředí v interiérech naší budovy se nám podařilo vytvořit díky vkusnému nábytku, květinám a nejrůznějším doplňkům. V naší instituci Vám garantujeme získání nových znalostí. Ukážeme vám ochotu naší školy. Každý se u nás setká se seriózním jednáním. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalitu poskytovaného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra občanské výchovy Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. Máme znalosti v mnoha oborech. S úrovní serioznosti naší školy budete spokojeni. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalifikaci, zkušenosti a ochotu personálu. Můžete také využít našeho osobního poradenství. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabídnou zábavný styl výuky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta bezpečnostního inženýrství

Naše příjemné prostředí se vám jistě zalíbí. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech. Nikdy není pozdě začít prohlubovat vaše znalosti. Přihlaste na nějaký z našich bakalářských oborů. Studium našich magisterských oborů je velice žádané.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra germanistiky Filozofické fakulty

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Rozvíjíme základní znalosti dovednosti a postoje. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. Ke každému vašemu požadavku přistupuje naše instituce maximálně seriózně. Naše instituce se dlouhodobě věnuje i odbornému poradenství. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav mikroelektroniky Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií

Máme pro vás neodolatelnou nabídku v příjemném prostředí. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. Osobní zodpovědnost a serioznost je u nás prioritní. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Neváhejte se přihlásit na naše bakalářské obory. Nabízíme vzdělávání na magisterské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav materiálových věd a inženýrství Fakulty strojního inženýrství

Náš institut se může pyšnit příjemným prostředím. Náš přístup je komplexní a seriózní. Naši zaměstnanci jsou ochotní a mají dobré vystupování. Nabízíme vzdělávání na bakalářské úrovni. Využijte jedinečné šance přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra právních dějin Právnické fakulty

Těšíme se na Vás v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. U nás máte jistotu, že vám v rámci vzdělávání pomohou opravdoví znalci svého oboru. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. U nás pracují jen vyškolení pracovníci. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro další vzdělávání právníků - Juridikum Právnické fakulty

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce dokázali vytvořit příjemné prostředí a přátelskou atmosféru v interiérech naší budovy. S naší pomocí navýšíte svoji znalostní kapacitu. Spolehliví a vyškolení zaměstnanci jsou naší pýchou. Rádi vás přesvědčíme, že je naše vzdělávání velmi seriozní. Jistě oceníte ochotné a seriózní jednání v naší instituci. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra tělesné výchovy Filozofické fakulty

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Doplňte zaměstnancům vzdělání pravidelným vyškolením, které nabízí naše instituce. Zabýváme se nejen vzděláváním a poradenstvím. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav geologie a paleontologie Přírodovědecké fakulty

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Při vzdělávání preferujeme dobře vyškolené zaměstnance. Naše škola poskytuje individuální poradenství svým zájemcům o studium. Nabízíme zaručenou serioznost. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. Ukončením našeho studia získáte bakalářský titul. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku