Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katedra laboratorních metod Lékařské fakulty Masarykovy univerzity

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí, které je zároveň velmi praktické. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. V naší instituci se věnujeme předávání ověřených znalostí. Specializujeme se na nabírání jen vyškolených zaměstnanců. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Know-how naší vzdělávací instituce je poskytování kvalitního vzdělávání, inovace učebních postupů a poradenství od našich zkušených zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra politologie Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity

U nás je příjemné prostředí na vdělávání. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na zvyšování kvality vzdělávání, a za tímto účelem vybudovala tým vysoce kvalifikovaných zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností s výukou. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme. Ve vzdělávání využíváme serióznost. U nás pracují jen vyškolení pracovníci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav informatiky Filozoficko-přírodovědecké fakulty

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. Naučíme vás, jak efektivně využít své znalosti. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost. Absolventům našich bakalářských oborů poradíme s výběrem nové práce. Využijte jedinečné možnosti přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Západočeská univerzita v Plzni

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. Seriózní personál naší vzdělávací instituce důsledně dbá na špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. Jsme skuteční znalci v oblasti vzdělání. Dbáme na to, aby všichni naši žáci byli k sobě ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro životní prostředí Přírodovědecké fakulty

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí pro vzdělávání. Dáme vám k dispozici naše vyškolené zaměstnance. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Naši pracovníci mají dlouholeté znalosti svého oboru. Na našich bakalářských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání. Na naší instituci se můžete přihlásit i do magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut ekumenických studií v Praze

U nás naleznete příjemné prostředí pro vzdělávání. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. Neváhejte využít bohatých znalostí našich vyučujících. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce klade velký důraz na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Na naší vysoké škole získáte potřebné vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra finančního práva a finanční vědy Právnické fakulty

V naší vzdělávací instituci pomáháme kvalitě vzdělání příjemným prostředím našich interiérů. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Perfektně vyškolení zaměstnanci jsou pro naší instituci tou nejlepší vizitkou. U nás se můžete naučit mnohým znalostem. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra farmaceutické technologie Farmaceutické fakulty

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Naše instituce přináší i možnost poradenství v oblasti vzdělávání. Naše instituce spolupracuje pouze s vyškolenými zaměstnanci. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Dbáme na to, aby všichni naši žáci byli k sobě ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra učitelství a didaktiky biologie Přírodovědecké fakulty

Naše příjemné prostředí se vám jistě zalíbí. Naší serioznosti můžete důvěřovat. Pouze vyškolení zaměstnanci jsou pro vás zárukou kvality. Své znalosti v oblasti vzdělávání dokážeme efektivně využít. Získejte studiem na našich oborech bakalářský titul. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra filosofie a dějin přírodních věd Přírodovědecké fakulty

Pro naše studenty máme připravené příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce se věnuje i odbornému poradenství. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti vzdělávání. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. Naši činnost vykonáváme seriozně. Naši vyškolení zaměstnanci udělají pro vaše vzdělávání vše. Využijte možnosti přihlásit se na náš magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku