Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ústav epidemiologie Lékařské fakulty v Plzni

Nabízíme vám vyučování v příjemném prostředí s moderním zařízením. Naše vzdělávací instituce vám garantuje serióznost studia. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. Vzdělávat Vás budou naši vyškolení zaměstnanci. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi. Jsme ochotní vám pomoci s vašim vzděláním..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy v Praze

V naší instituci vás určitě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Jsme schopni vám poskytnout poddanské služby. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou ochotní, mají příjemné vystupování a kultivovaný projev. Naši pracovníci mají bohaté znalosti svého oboru. Se vším rádi pomohou naši vyškolení zaměstnanci. Zásadně nabízíme jen seriozní jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav buněčné biologie a patologie 1. LF

Sídlíme v příjemném prostředí. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. U nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Naše bohaté znalosti předáváme svým studentům. Jsme velice seriozní institucí. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technická univerzita v Liberci

Poskytujeme služby v příjemném prostředí. Naším cílem je předávání znalostí. Jsme vzdělávací instituce, která dbá na svou serioznost. Využijte nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. Ochotní zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality poskytovaného vzdělání. Se službami naší instituce a našeho poradenství bude váš život jednodušší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Cyrilometodějská teologická fakulta

V naší instituci vás určitě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Naše instituce poskytuje možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na zvyšování kvality vzdělávání, a za tímto účelem vybudovala tým vysoce kvalifikovaných zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností s výukou. Získejte studiem na našich oborech bakalářský titul. Na našich magisterských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta chemicko-inženýrská

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. V naší instituci se věnujeme předávání ověřených znalostí. V rámci vzdělávání nabízíme také poradenství. Můžeme vám zaručit seriozní vzdělávání. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a vyškolení zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pedagogická fakulta

Příjemné prostředí pro vzdělávání je naší zásadou. Jistě oceníte ochotné a seriózní jednání v naší instituci. Důvěřujte naší serioznosti. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Zabýváme se vzděláváním, kde nabízíme své znalosti. Zaměstnáváme jen dobře vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oddělení praxe Teologické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Chcete-li se dál vzdělávat, nabízíme vám k tomu mimo jiné i příjemné prostředí. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. Naše ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás velice důležitá. Přijďte k nám nabýt nové kvalitní znalosti. Garantujeme vám řádně vyškolené zaměstnance. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání před rychlostí studia..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav nukleární medicíny 1. LF a VFN

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí pro vzdělávání. Naše studenty učí jen vyškolení zaměstnanci. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou ochotní, mají příjemné vystupování a kultivovaný projev. Naši činnost vykonáváme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra biologie Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

Neváhejte se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Naše škola má velké znalosti v mnoha učeních oborech. Mimo jiné se specializujeme také na poradenství. Serióznost je pro nás součástí vzdělávání. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou naše instituce nabízí. Přinášíme Vám možnost vzdělávání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku