Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Středisko mezinárodních studií Jana Masaryka Fakulty mezinárodních vztahů VŠE

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí svých učeben. Poskytneme vám 100% poradenství. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Serióznost je vždy prioritou naší instituce. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. Své znalosti v oblasti vzdělávání dokážeme efektivně využít..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro teoretická studia Univerzity Karlovy v Praze

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Vzdělávání vykonáváme velmi seriozně. Tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce disponuje prvotřídními znalostmi a zkušenostmi. Naučte se něco nového od našich vyškolených zaměstnanců. Ochota pracovníků naší instituce je naší základní vlastností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav patologické fyziologie Lékařské fakulty v Plzni

Těšíme se na vaši návštěvu v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně i na dostatek vyškolených zaměstnanců. Můžete se spolehnout na to, že u nás narazíte pouze na opravdové znalce v oboru vzdělání. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sexuologický ústav 1. LF a VFN

Zaručujeme příjemné prostředí pro vzdělávání. Poradenství je u nás kvalitní. Nabízíme veškerou odbornou znalost. V naší instituci se setkáte s ochotným přístupem vůči všem. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra biblických věd Katolické teologické fakulty

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Zásadně nabízíme jen seriozní jednání. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. Personál naší vzdělávací instituce může v případě zájmu nabídnout i poradenství. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzitní sportovní klub Slezská univerzita v Opavě

Nabízíme výuku v příjemném prostředí, které svým projevem vytváří velmi útulnou a klidnou atmosféru. Nabízíme poradenství od profesionálů. Naše vzdělávací instituce vám jistě přinese bohaté znalosti. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce klade velký důraz na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. S žáky naší základní školy pracují zkušení pedagogové..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Přírodovědecká fakulta

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání. U nás se vám dostane výborných znalostí ve vámi zvoleném oboru. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce poskytují v případě potřeby rovněž i poradenství. Pomůžeme vám dosáhnout bakalářského titulu. Studium na našich magisterských oborech má odpovídající úroveň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta potravinářské a biochemické technologie

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí, které si zamilujete. Přijďte využít i našich služeb poradenství. Zaručujeme vám serioznost našeho vzdělávání. Ochota poradit vám ohledně studia je pro nás důležitá. Nabízíme vzdělávání na bakalářské úrovni. Studium na našich magisterských oborech má odpovídající úroveň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita obrany

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. U naší školy můžete počítat s ochotným přístupem. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České vysoké učení technické v Praze - Katedra biomedicínské informatiky Fakulty biomedicínského inženýrství

Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí naší instituce. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost personálu. Na ochotu členů naší instituce se můžete spolehnout. S naší pomocí navýšíte svoji znalostní kapacitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku