Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katedra fyzikální a makromolekulární chemie Přírodovědecké fakulty

Pro své studenty jsme připravili příjemné prostředí. U naší školy můžete počítat s ochotným přístupem. Naše škola je tu pro to, aby vám předala potřebné znalosti. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který zaručeně oceníte. K dispozici vám jsou vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra sociální geografie a regionálního rozvoje Přírodovědecké fakulty

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. Rádi se podělíme o velké množství našich znalostí. Poskytneme vám 100% poradenství. Personál naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý s vystupováním na úrovni. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a seriózního přístupu vůči studujícím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Evropské informační středisko Univerzity Karlovy v Praze

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. Naše služby zahrnují také poradenství. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců. Zaměřujeme se na odbornou znalost a dovednost. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola Karla Engliše, a.s.

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou ochotní, mají příjemné vystupování a kultivovaný projev. Se seriozním přístupem členů naší vzdělávací instituce budete spokojeni. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Nabízíme kurzy ekonomiky pro začátečníky i pokročilé. Poskytujeme i bakalářské studium. Neváhejte se přihlásit na naše magisterské obory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra veterinárních disciplín Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Zaměstnanci naší instituce jsou velice vstřícní a ochotní. Serióznost vzdělávání Vám můžeme slíbit. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce poskytují v případě potřeby rovněž i poradenství. Spolehněte se na kvalitní vyškolení našich zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farmakologický ústav 1. LF

Příjemné prostředí v interiérech naší budovy se nám podařilo vytvořit díky vkusnému nábytku, květinám a nejrůznějším doplňkům. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Naše vzdělávací instituce je díky dostatku kvalifikovaného personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Obraťte se na naše vyškolené zaměstnance. Absolventům našich bakalářských oborů poradíme s výběrem nové práce. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra zahradní a krajinné architektury Fakulty agrobiologie, potravinových zdrojů

Vzdělávací služby v příjemném prostředí. Nabízíme vám své znalosti v oblasti vzdělávání. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Vzdělávání studentů vedou naši vyškolení zaměstnanci. Přicházíme s možností studia architektury.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra komunikačních a informačních systémů Fakulty vojenských technologií

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Vzdělání a ochota je to, co nabízíme. Zaručujeme 100% znalost věci. Základem našich aktivit jsou vzdělaní a vyškolení zaměstnanci. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Serioznost našeho vzdělávání je ověřena mnoha studenty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav biologie a lékařské genetiky 1. LF a VFN

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. U naší školy můžete počítat s ochotným přístupem. Na naše znalosti v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Seminář estetiky Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

Zajistíme vám kvalitní služby v příjemném prostředí. Poskytujeme odbornou znalost. Naše vzdělávací instituce poskytuje práci jen vyškoleným zaměstnancům. Náš systém vzdělávání je velice seriozní. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku